shesterni

   

peremishcheni

   

site reg

   
Оперативна інформація
   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   
Правовий Простір
   

Архів новин  

Вересень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
   

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Відкрито реєстрацію на участь у міжнародній конференції «Посилення правової спроможності громад»

Деталі

LEP logoПроект «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який фінансується Урядом Канади та впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти, Міжнародний Фонд «Відродження» та Координаційний центр з надання правової допомоги оголошують про проведення міжнародної конференції «Посилення правової спроможності громад» 20-21 жовтня 2016 року у м. Харків. Відкрито реєстрацію на участь у конференції.

У рамках конференції розглядатиметься низка питань щодо переваг, підходів, шляхів та інструментів посилення правової спроможності громад, зокрема:

як залучити громади до процесу якісних змін?
▪ як вплинути на корупційні традиції?
▪ як вирішувати спори без суду?
▪ як посилити правові можливості вразливих верств населення?
▪ як вирішувати правові питання без юристів?

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВІДБОРУ на посаду директора Регіонального центру та директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях

Деталі

240 F 68795174 I6AmJyFgZ6o2MFry6bdWBX0EDtNHe9unКоординаційний центр з надання правової допомоги оголошує відбір на посаду директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях (далі – регіональний центр) та директорів Міловського, Богодухівського та Чугуївського місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги відповідно у Луганській та Харківській областях (далі – місцеві центри).

Із завданнями регіонального центру та місцевих центрів, а також із повноваженнями директорів можна ознайомитися тут.

Посади передбачають повну зайнятість.

Детальніше...

Експертний діалог щодо міжнародних практик у забезпеченні доступу до правосуддя та посилення правових можливостей відбувся у Нью-Йорку

Деталі

2 den 2Учора, 19 вересня 2016 року, в Нью-Йорку (США) директор Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський взяв участь в експертному діалозі щодо міжнародних практик та ініціатив країн у забезпеченні доступу до правосуддя та посилення правових можливостей.

Захід пройшов у розвиток прийому високого рівня з нагоди першої річниці Саміту ООН зі сталого розвитку на тему “Досягнення цілей сталого розвитку для збалансованого зростання: забезпечення доступу до правосуддя для всіх”, що відбувся напередодні та співорганізатори якого є Фундації відкритого суспільства (Open Society Foundations, OSF) та Організація економічного співробітництва та розвитку (Organisation for Economic Co-operation and Development, OECD).

Детальніше...

Рада Європи надала оцінку системі безоплатної правової допомоги в Україні: висновки та рекомендації

Деталі

15 вересня 2016 року у Києві представлено висновки та рекомендації звіту Ради Європи за результатами оцінювання системи безоплатної правової допомоги в Україні у світлі стандартів та передового досвіду Ради Європи. Відзначено значні досягнення, яких вдалося досягти за порівняно короткий проміжок часу з моменту початку функціонування системи. Представлено рекомендації щодо подальшого удосконалення організації її роботи та взаємодії з іншими учасниками системи правосуддя.

Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг на відкритті заходу зазначив: «Безоплатна правова допомога є важливим елементом чесної та ефективної системи правосуддя, що базується на захисті прав людини і верховенстві права. Це основа розширення доступу до правосуддя в межах права на справедливий суд, закріпленого у Статті 6 Європейської Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод. І тому дуже важливим є запровадження механізмів для підвищення якості та доступності правової допомоги, гарантованої державою».

Детальніше...

Міністр юстиції та директор Координаційного центру взяли участь у заході високого рівня з нагоди першої річниці Саміту ООН зі сталого розвитку

Деталі

14322237 10210486232935528 3644502793027608870 n Учора, 18 вересня, в Нью-Йорку (США) відбувся прийом високого рівня з нагоди першої річниці Саміту ООН зі сталого розвитку на тему “Досягнення цілей сталого розвитку для збалансованого зростання: забезпечення доступу до правосуддя для всіх”. Участь у заході взяла українська делегація у складі Міністра юстиції України Павла Петренка та директора Координаційного центру з надання правової допомоги Андрія Вишневського.

Захід мав на меті обговорення зв’язку між забезпеченням доступу до правосуддя та сталого економічного зростання країн. Співорганізатори заходу, на запрошення яких до Нью-Йорку відбула українська делегація, – Фундації відкритого суспільства (Open Society Foundations, OSF) та Організація економічного співробітництва та розвитку (Organisation for Economic Co-operation and Development, OECD).

Детальніше...

 

Більше новин...

  1. Питання захисту та відновлення порушення прав учасників АТО обговорили у Конотопі
  2. Вірменським колегам розповіли про український досвід надання БПД
  3. Керівники в системі БПД обговорили поточні питання бюджетного планування
  4. Міністр юстиції Павло Петренко консультував громадян в Збаразькому бюро правової допомоги
  5. АНОНС. Прес-брифінг у рамках презентації звіту Ради Європи за результатами оцінювання системи безоплатної правової допомоги в Україні у світлі стандартів та передового досвіду РЄ
  6. Вийшли друком методичні рекомендації «Дії захисника у кримінальному провадженні щодо застосування примусових заходів медичного характеру»
  7. «Важливо бути проактивними у житті громади, знати усі проблеми міста, району і села, в якому є бюро правової допомоги», – Андрій Вишневський
  8. Доступ до правосуддя під час конфлікту – обговорення у рамках семінару в Краматорську
  9. Директор Координаційного центру з надання правової допомоги відвідав бюро правової допомоги на Одещині
  10. ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВІДБОРУ на посади директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях
   
   

Інформаційний дайджест

   

x radio

   
DNA 219x116
   

ATO

   
   

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

   
   
   

logo

   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2016 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.