Tomorrowslawyer
   
shesterni
   
peremishcheni
   

site reg

   
Оперативна інформація
   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   
Правовий Простір
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Результати роботи та плани діяльності: Мін’юст провів першу відкриту колегію

Деталі

 VAN3786Сьогодні під головуванням Міністра юстиції Павла Петренка пройшла перша відкрита Колегія Мін’юсту за участю представників структурних підрозділів органу та установ у сфері його управління, у тому числі – представників Координаційного центру з надання правової допомоги та керівників регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. У ході колегії було підбито підсумки роботи Міністерства у 2016 році та затверджено Стратегічний план діяльності Міністерства юстиції на найближчі 3 роки.

«Це перша колегія, яка проходить повністю публічно із запрошенням представників громадянського суспільства та міжнародних організацій. Ми сьогодні підбиваємо підсумки роботи Мін’юсту за 2016 рік і визначаємо стратегічний план роботи органу на 2017-2019 роки», - зазначив під час виступу Міністр юстиції Павло Петренко.

Детальніше...

У столиці відбулося засідання Керівного комітету Проекту РЄ "Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні"

Деталі

6 NRВчора, 14 лютого, у Києві відбулося Друге засідання Керівного комітету Проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні» , фінансованого урядом Данії (далі –  Проект), яке мало на меті обговорення прогресу у досягненні конкретних цілей Проекту та схвалення його Робочого плану на 2017 рік. Участь у заході взяли представники Координаційного центру з надання правової допомоги як одного із національних партнерів Проекту.

Захід відкрили Заступник Голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко та Головний радник з питань проектів технічної допомоги Департаменту європейської політики добросусідства Міністерства закордонних справ Королівства Данія Дарріан Рібер. У своєму вступному слові Олена Литвиненко, серед іншого, наголосила, що "одним з найбільших досягнень проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні» є дослідження з оцінювання системи безоплатної правової допомоги у світлі стандартів Ради Європи". Дарріан Рібер підкреслила, що Міністерство Закордонних справ Данії, як донор Проекту, раді долучитися до процесу реформування, у тому числі у сфері безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

У Києві відбулась наглядова рада Проекту РЄ «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні»

Деталі

16729903 786336084851620 1632427093 n

Сьогодні, 13 лютого 2017 року, у столиці відбулося засідання наглядової ради проекту Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні» (далі - Проект), що реалізується в рамках Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки. Координаційний центр з надання правової допомоги на заході представляв перший заступник його директора Мирослав Лаврінок.

Детальніше...

Співпрацю системи БПД із судовими та правоохоронними органами обговорили під час зустрічі у Сумах

Деталі

IMG 2680У п’ятницю, 10 лютого 2017 року, в Сумах за ініціативою Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області проводено круглий стіл на тему «Співпраця системи БПД з правозахисними органами: свіжі ідеї та нові виклики. Механізми додержання прав людини та рівного доступу громадян до правосуддя». Участь у заході взяла керівниця Управління забезпечення доступу до правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги – Олена Сінчук.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск № 21

Деталі

Didest 2

Вийшов 21-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

У черговому випуску дайджесту - про важливі події із «життя» системи безоплатної правової допомоги: підсумки та плани на майбутнє, розвиток надання правової допомоги і контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Детальніше...

 

Більше новин...

  1. 3 805 фактів порушень правоохоронцями КПК та порядку інформування центрів з надання БВПД – узагальнений аналіз 2016 року
  2. Розвиток БПД запропоновано включити до Плану дій Ради Європи на 2018-2020 рр.
  3. У пошуках IT-новацій - до «першого правового інкубатора» Канади
  4. У столиці пройшов тренінг зі стратегічного планування для керівників Всеукраїнського об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу
  5. У Вінниці підвели підсумки роботи системи безоплатної правової допомоги за 2016 рік
  6. Понад 36 тис. осіб отримали БПД через мережу дистанційних та мобільних консультаційних пунктів у 2016 році
  7. Робота Координаційного центру зі зверненнями громадян у 2016 році
  8. Деякі роз’яснення щодо оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів
  9. Представники Координаційного центру вивчали стандарти Ради Європи щодо внутрішнього переміщення
  10. Канадські парламентарі відвідали офіс безоплатної правової допомоги у Києві
   
   
   

career

   

Інформаційний дайджест

   

x radio

   
DNA 219x116
   

ATO

   
   

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

   
   
   

logo

   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2016 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.