Tomorrowslawyer
   
shesterni
   
peremishcheni
   

site reg

   
Оперативна інформація
   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   
Правовий Простір
   

На сайті 94 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

За 15 місяців роботи до контакт-центру системи БПД надійшло майже 170 тис. вхідних дзвінків

Деталі

Впродовж функціонування єдиного всеукраїнського контактного центру системи безоплатної правової допомоги в Україні, починаючи із жовтня 2015 року, до нього звернулось 168 885 громадян.

Детальніше...

Сформовано першу сотню програми ,,Адвокат майбутнього’’

Деталі

Tomorrows lawyer 840x540 100 new2 1Відібрано першу сотню учасників всеукраїнської програми професійного розвитку для адвокатів "Адвокат майбутнього".

Програма ,,Адвокат майбутнього’’ реалізується Асоціацією правників України (АПУ) та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу (BALAP) за підтримки проекту ,,Доступна та якісна правова допомога в Україні’’, який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується урядом Канади.

Відбір учасників до програми проходив впродовж листопада - грудня 2016 року.

Після всіх офіційних процедур узгодження і підтвердження участі у програмі "Адвокат майбутнього"  команда програми оголошує імена відібраних учасників:

"Щиро вітаємо колег на борту унікальної всеукраїнської програми професійного розвитку для адвокатів.

Висловлюємо велику подяку всім, хто проявив зацікавленість та наважився взяти участь у пілотному запуску Програми.

Наголошуємо, що експертна комісія формувала не тільки список першої сотні. Вона звертала увагу на заявки тих, хто міг би, на її думку, претендувати на місце в другій, і навіть в третій сотні. Адже ,,пілот’’ – це тільки початок. Всі новини програми, у тому числі анонсування наступного набору, такі претенденти отримають серед перших."

Детальніше...

Представники Координаційного центру ознайомлюються зі стандартами РЄ щодо внутрішнього переміщення

Деталі

15995724 1336428556409576 1996233608 nСьогодні, 12 січня 2017 року, розпочався ознайомчий візит української делегації до інституцій Ради Європи стосовно стандартів Ради Європи щодо внутрішнього переміщення. Візит організовано проектом Ради Європи “Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні”, що реалізується в межах Плану дій Ради Європи для України у 2015-2017 роках. У складі української делегації – перший заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Мирослав Лаврінок і начальник Управління забезпечення доступу до правової допомоги Олена Сінчук.

Метою дводенного візиту є ознайомлення українських делегатів із принципами прийняття рішень щодо внутрішнього переміщення інституціями Ради Європи, безпосередній обмін досвідом між різними експертами та вивчення правозастосовної практики Європейського суду з прав людини й інших стандартів Ради Європи задля удосконалення законодавства у сфері захисту прав ВПО в Україні та покращення практики його застосування. Це також можливість обміну думками та досвідом між різноманітними зацікавленими сторонами з питань поточних викликів та конкретних кроків з вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб в Україні.

Детальніше...

Більше незахищених суспільних груп отримують доступ до БПД: Президент підписав закон, який вносить зміни до ЗУ "Про безоплатну правову допомогу"

Деталі

03 січня 2017 року Петро Порошенко підписав Закон України «Про Вищу раду правосуддя», як повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України. Цим документом, зокрема, внесені зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Сьогодні, 04 січня, «Голос України» опублікував Закон України «Про Вищу раду правосуддя», отже зазначені зміни наберуть чинності завтра - 5 січня 2017 року.

Детальніше...

Координаційний центр та ВО «УКРАЇНЦI РАЗОМ!» об’єднують зусилля задля захисту прав учасників АТО

Деталі

logo ATOГромадська спiлка «Всеукраїнське об’єднання учасникiв АТО «УКРАЇНЦI РАЗОМ!» та Координаційний центр з надання правової допомоги домовилися про співпрацю з метою розширення доступу до безоплатної правової допомоги, посилення правових можливостей і правової спроможності таких соціально вразливих груп населення як учасники АТО, члени їх сiмей, iнші особи, на яких поширюється дiя Закону України «Про статус ветеранів вiйни, гарантiї їх соцiального захисту», а також постраждалі пiд час проведення антитерористичної операції.

Координаційний центр з надання правової допомоги та Всеукраїнське об’єднання учасникiв АТО «УКРАЇНЦI РАЗОМ» підписали відповідний Меморандум про співпрацю, в якому домовилися про об’єднання зусиль сторін, спрямованих на співпрацю у забезпеченні прав та соціальних гарантій цих вразливих груп.

Детальніше...

 

Більше новин...

  1. Робота центрів з надання БВПД у 2017 році: детальне планування
  2. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні № 20
  3. Децентралізація повноважень та фінансів у системі БПД, - прийнято відповідні рішення
  4. Уряд підтримав збільшення вдвічі рівня оплати послуг адвокатів за надання БВПД починаючи із 2018 року
  5. Комітет ВРУ з питань бюджету погодив збільшення фінансування оплати послуг і відшкодування витрат адвокатів у 2016 році на 7, 1 млн. грн.
  6. Найбільш незахищені суспільні групи отримають доступ до БПД: внесено зміни до ЗУ «Про безоплатну правову допомогу»
  7. КМУ прийняв рішення про збільшення фінансування оплати послуг і відшкодування витрат адвокатів у 2016 році
  8. Юридична, психологічна та літературна протидія насильству: презентація збірки «ПРОти НАСильства»
  9. Представники Координаційного центру беруть участь в ініціативі МОН з удосконалення роботи юридичних клінік українських вузів
  10. «Голоси зі Сходу»: Норвезька рада у справах біженців представила звіт про проблемні питання реалізації прав ВПО
   
   
   

Інформаційний дайджест

   

x radio

   
DNA 219x116
   

ATO

   
   

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

   
   
   

logo

   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2016 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.