shesterni

   

peremishcheni

   

site reg

   
Оперативна інформація
   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   
Правовий Простір
   

Архів новин  

Липень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Конкурс соціальної реклами про посилення правової спроможності громад

Деталі

uvaga konkursОголошується конкурс соціальної реклами про посилення правової спроможності громад. Посилення правової спроможності громад – це процес посилення здатності звичайних людей користуватися своїми громадянськими правами, правами людини як індивіди і члени громади.

Детальніше...

Представники системи БПД вивчали канадські практики ефективної комунікації та побудови партнерств у наданні послуг громадам

Деталі

LAO1 1500x1125Як організовані комунікації в державних організаціях, які надають правові послуги у громадах; як будувати комунікації у стратегічній перспективі, та які індикатори ефективності таких комунікацій; які підходи у побудові відносин із партнерами-провайдерами правових послуг – вивчали фахівці системи БПД у рамках навчальної місії до Канади, що тривала впродовж 11 – 15 липня.

У рамах місії українські делегати відвідали столицю Канади – Оттаву, а також найбільше місто Канади – Торонто (провінція Онтаріо), де мали низку робочих зустрічей із представниками урядових, недержавних організацій, які опікуються наданням правових та соціальних послуг, та які фінансуються за рахунок федерального і провінційних бюджетів. Також учасники робочого візиту мали змогу поспілкуватися із експертами консалтингових організацій, які надають послуги у сфері стратегічних комунікацій уряду та недержавним організаціям.

Детальніше...

Реалізація пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань

Деталі

0005Наказом Міністерства юстиції України «Про запровадження пiлотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань» від 17 червня 2016 року №1717/5 запроваджується пілотний проект із забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

З метою реалізації пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань було проведено низку відповідних заходів серед регіональних та місцевих центрів з надання БВПД спільно з ГТУЮ та державним підприємством «Національні інформаційні системи».

Детальніше...

Право на безоплатну правову допомогу у контексті захисту прав людини ВПО обговорювали під час Регіонального Форуму у Дніпрі

Деталі

13680675 1010524142400656 7350688628667593869 nПредставники установ, що опікуються правами внутрішньо переміщених осіб (ВПО), зібралися у Дніпрі для обговорення практичних проблем правового захисту ВПО у світлі стандартів Ради Європи та напрацювання рекомендацій для удосконалення національного законодавства та практики його застосування. Досвід Координаційного центру з надання правової допомоги представив його директор Андрій Вишневський.

Детальніше...

Міністр юстиції Павло Петренко розповів про результати роботи системи БПД та пріоритети її подальшого розвитку

Деталі

2 KMU13 липня в ході засідання Уряду Міністр юстиції Павло Петренко доповів про реформи Мін’юсту, зокрема про результати роботи системи безоплатної правової допомоги та пріоритети її подальшого розвитку.

Детальніше...

 

Більше новин...

  1. Триває місія представників команди БПД з вивчення кращих канадських практик у сфері ефективної комунікації
  2. Представники системи БПД вивчають канадські практики ефективної комунікації
  3. У регіонах продовжується відбір претендентів на посади керівників бюро правової допомоги
  4. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні № 15
  5. Мережа дистанційних та мобільних консультаційних пунктів безоплатної правової допомоги: утворення, функціонування та розвиток
  6. У регіонах розпочалися інтерв'ю претендентів на посади керівників бюро правової допомоги
  7. «Говорити одним голосом» або що важливо для стратегічної комунікації у системі БПД
  8. У столиці пройшов тренінг з розробки програми та методичних рекомендацій надання БПД для органів місцевого самоврядування
  9. Місцеві центри отримають нову функцію у сфері державної реєстрації громадських формувань
  10. Незабаром розпочнеться інтерв'ювання претендентів на посади начальників бюро правової допомоги
   
   

Інформаційний дайджест

   

x radio

   
DNA 219x116
   

ATO

   
   

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

   
   
   

logo

   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2016 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.