Tomorrowslawyer
   
shesterni
   
peremishcheni
   

site reg

   
Оперативна інформація
   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   
Правовий Простір
   

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

У Києві пройшла щорічна сесія стратегічного планування керівного складу системи БПД

Деталі

8 ss6 – 8 грудня у столиці керівники регіональних та місцевих центрів з надання БВПД, а також команда Координаційного центру з надання правової допомоги підбивали підсумки роботи центрів в поточному році та спільно планували майбутню діяльність в середньостроковій перспективі. Захід пройшов за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що реалізується Канадським бюро міжнародної освіти і фінансується Міністерством міжнародних справ Канади.

Детальніше...

У Нідерландах проходить міжнародний форум кращих IT-рішень у сфері права і правосуддя

Деталі

15078964 1140870866032649 8713331654240505990 nСьогодні, 2 грудня 2016 року, директор Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський бере участь у 7-му щорічному форумі «Інновації у сфері правосуддя» (Innovating Justice Forum) в місті Гаага, Королівство Нідерланди. Цьогорічний форум представляє найбільш актуальні інновації у сфері права та правосуддя світового рівня.

Традиційно цей форум є можливістю для його учасників набути конкретних навичок у сфері інноваційного правосуддя та встановити зв’язки з широким колом професіоналів з ІТ-інновацій у правничій сфері.

Детальніше...

Вітаємо з відзнакою!

20161202113413Вітаємо нашого колегу Вадима Яременко, головного спеціаліста сектору ведення реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, з нагородженням відзнакою Президента України!

Вадима було нагородженно відзнакою Президента України - ювілейною медаллю "25 років незалежності України" (згідно Указу Президента України №336/2016).

Бажаємо Вадиму подальшого успіху та натхнення!

Вітаємо із професійним успіхом!

15284921 10210137212461304 5472250989217210545 nВітаємо нашу колегу, головного спеціаліста відділу забезпечення взаємодії із суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги управління координації системи надання безоплатної правової допомоги Марину Лугиню, зі здобуттям ступеня кандидата наук з державного управління!

Учора, 29 листопада 2016 року, Марина захистила кандидатську дисертацію «Розвиток концепції ефективності в державному управлінні: теоретико-прикладний аспект» та здобула науковий ступінь кандидата наук з державного управління у Національній академії державного управління при Президентові України. 

Бажаємо Марині натхнення у подальшій науковій діяльності!

Пропозиції Координаційного центру до середньострокового плану пріоритетних дій Уряду на 2017 —2020 роки

Деталі

bigstock Priorities in Order 52751263Переорієнтація системи БПД з надання правової допомоги окремим фізичним особам на посилення правової спроможності та правових можливостей територіальних громад, децентралізація системи БПД у цивільних та адміністративних справах, розробка концепції та необхідної нормативно-правової бази для пілотування моделі офісів громадського захисту у кримінальних провадженнях, а також створення ефективної системи управління правовими знаннями та розвиток людського потенціалу правничої спільноти і партнерських мереж системи БПД – ці кроки Координаційний центр з надання правової допомоги пропонує внести до середньострокового плану пріоритетних дій Уряду на 2017 —2020 роки.

Детальніше...

 

Більше новин...

  1. Вже відомі експерти програми ,,Адвокат майбутнього’’
  2. У столиці обговорили шляхи поглиблення співпраці між прокуратурою та системою БПД
  3. Затверджено Спільний план дій Координаційного центру та Державної служби зайнятості України
  4. Мін’юст та Координаційний центр вітають Скадовську міськраду у рішенні підтримати існування комунальної установи «Центр з надання безоплатної первинної правової допомоги»
  5. У Києві відбувся тренінг зі стратегічного планування для керівників Всеукраїнського об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу
  6. Херсонцям розповіли про те, де та як отримати безоплатну правову допомогу в області
  7. Вийшли друком буклети «Бюро правової допомоги: ваш юридичний провідник»
  8. Відбулася робоча зустріч фахівців системи БПД та Нацполіції
  9. «За дуже короткий строк ми перетворити систему захисту затриманих на розгалужену мережу правової допомоги громадянам», – Павло Петренко
  10. Про напрями співпраці між Україною та Радою Європи на Донбасі говорять у Краматорську
   
   
   

Інформаційний дайджест

   

x radio

   
DNA 219x116
   

ATO

   
   

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

   
   
   

logo

   

Адвокатам  

Advocats

   

AAU winter 2016 240х350

   
© 2012-2016 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.