Корисні посилання  

   
Правовий Простір
   

233x165 31

   

Архів новин  

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

На сайті 113 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

У столиці пройшов тренінг зі стратегічного планування для керівників Всеукраїнського об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу

Деталі

28 та 29 січня 2017 року у Києві відбувся другий з серії тренінгів зі стратегічного планування для керівників відокремлених підрозділів громадської організації «Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу». Зустріч відбулася за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» та відділу з правоохоронних питань Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні (U.S. Embassy Kyiv Ukraine).

Тренінг провели експерти проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» Іванна Ібрагімова та Олександра Целіщева. Учасники заходу – керівники об’єднання та його відокремлених підрозділів з усіх регіонах України. Перший день тренінгу відвідали й директор Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський та менеджер програм/радник з правових питань Посольства США в Україні Олена Кустова.

Lw 10

Під час двох днів тренінгової сесії учасники обговорювали спільні підходи до написання стратегічних планів і проектних заявок та зв’язки між ними, критерії успішних проектів, методи аналізу ситуації та визначення проблем, пріоритетні напрями та зміни, які очікуються внаслідок діяльності громадської організації, а також працювали над формулюванням місії, бачення та цінностей організації.

Lw 7

Lw 2

Другого дня заходу співробітники Координаційного центру з надання правової допомоги Аліна Гладка, начальник організаційного управління, та Віталій Охріменко, помічник директора, поділилися з учасниками баченням розвитку міжрегіональних ресурсно-комунікаційних платформ, відкриття яких заплановане у цьому році.

Lw 3

Lw 9

Зустріч стала другою у серії заходів зі стратегічного планування діяльності «Всеукраїнського об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу», що відбулася за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» у співпраці з відділом з правоохоронних питань Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні (U.S. Embassy Kyiv Ukraine). Перша зустріч зі стратегічного планування для керівників Всеукраїнського об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, нагадаємо, пройшла у Києві наприкінці листопада 2016 року.

Lw 11

Переглянути більше фотокарток заходу

ДОВІДКОВО

ГО «Всеукраїнське Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» є об’єднанням громадян, які здійснюють адвокатську та правозахисну діяльність, створене з метою підвищення кваліфікації адвокатів, які надають БВПД та захисту їхніх прав.

Членами об’єднання можуть бути адвокати, які надають безоплатну правову допомогу, у тому числі ті, які надають таку допомогу pro bono, та які своєю активною діяльністю сприяють реалізації мети та завдань об’єднання.

У 24 областях та місті Києві функціонують відокремлені підрозділи об’єднання, до якого входять понад 1000 адвокатів.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook            YouTube YouTube            Google Google+       т Twitter

   

baner konkurs

   

adv baner

   
logodagest
   
DNA 219x116
   
ATO
   
peremishcheni
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

career

   
baner pracya
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2016 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.