Корисні посилання  

   
Правовий Простір
   

233x165 31

   

Архів новин  

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   

На сайті 324 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

У Сумах відкрито другий контакт-центр системи БПД, який консультуватиме з правових питань

Деталі

17 липня у Сумах запрацював у штатному режимі ще один контакт-центр, який є відділом Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області та у тестовому режимі функціонує з квітня поточного року. Основним завданням новоутвореного контакт-центру є надання правової інформації, консультацій та роз’яснень з правових питань усім, хто звертається на єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103.

Наразі роботу контакт-центру забезпечують 6 фахових юристів, які надають правові консультації з питань земельного, трудового, сімейного, кримінального, цивільного, адміністративного права з використанням різних інструментів, у тому числі довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid».

6 KC

«Є люди, які об’єктивно не можуть самостійно прийти по допомогу. Тож для отримання правової консультації їм достатньо зателефонувати до контактного центру. На відкритті такого – вже другого в Україні – ми і присутні сьогодні», - зазначив Міністр юстиції Павло Петренко на офіційній церемонії відкриття контакт-центру у Сумах та повідомив загальну кількість звернень, з якими громадяни звернулися протягом року до центрів та бюро правової допомоги.

7 KC

Загалом майже за три місяці роботи у тестовому режимі новостворений контактний центр прийняв понад чотири тисячі дзвінків. Переважно клієнтів турбували соціальні, сімейні та інші цивільні питання.

На переконання в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексія Бонюка, подібний формат надання правових консультацій є прикладом перейняття кращого європейського досвіду, а з огляду на сформовану у Сумській області потужну правозахисну систему контакт-центр відкрито саме тут.

16 KC

Участь в офіційній церемонії відкриття контакт-центру також взяли очільниця Управління забезпечення доступу до правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги Олена Сінчук, директорка Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області Олена Демченко, а також голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко.

15 KC

Звернутися до контактного центру системи БВПД Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області можна за телефоном 0-800-213-103 з 07:00 до 21:00 щоденно, без вихідних.

17 KC

Нагадаємо, перший контактний центр системи безоплатної правової допомоги почав працювати 3 жовтня 2015 року у Чернівцях та був створений задля консультування з питань надання безоплатної правової допомоги. Впродовж функціонування єдиного всеукраїнського контактного центру системи безоплатної правової допомоги до нього звернулось понад 200 тисяч громадян, при цьому понад 30 тисяч з них турбували питання отримання соціальних послуг та захисту прав людини, роботи гарячих телефонних ліній (контактних даних) відповідальних державних органів та установ, а також інша правова інформація.

Новоутворений контакт-центр спросить доступ до професійної правничої допомоги тим, хто її потребує, а за результатами опрацювання телефонних дзвінків будуть удосконалені механізми надання інформації, консультацій і роз'яснень з правових питань, у тому числі шляхом інформаційного наповнення довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid».

Пріоритетами у роботі контакт-центру у Чернівцях залишаться отримання інформації про випадки затримання осіб відповідно до кримінального процесуального законодавства та законодавства про адміністративні правопорушення для призначення таким особам адвоката за рахунок держави, а також оперативний зв’язок з усіма центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook            YouTube YouTube             Google Google+       тTwitter

   

baner konkurs

   

adv baner

   
logodagest
   
DNA 219x116
   
ATO
   
peremishcheni
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

career

   
baner pracya
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2016 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.