YMP fullsize distr

   
   

Tomorrowslawyer

   

logo op ukr

   

logo

   
shesterni
   

site reg

   
Оперативна інформація
   

Безоплатна правова допомога. Logobook

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   
Правовий Простір
   

233x165 31

   

На сайті 86 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Робочий візит заступника директора Координаційного центру до Запоріжжя

Деталі

18 серпня заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов перебував у робочому відрядженні до Запоріжжя.

 

Тут Олександр Баранов разом з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Павлом Наливайком взяли участь у засіданні штабу протидії аграрному рейдерству, створеного для боротьби зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю. Зазначений захід відбувся в рамках візиту до Запорізького краю заступника Міністра юстиції України Гії Гецадзе.

У Запорізькій та Донецькій областях нині створено 19 мобільних точок консультування мешканців області з правових питань у сфері земельних відносин, захисту прав аграріїв. До їх складу увійшли фахівці місцевих центрів, бюро правової допомоги та представники юстиції. Перші консультування відбулися 17 серпня у Сіверській міській раді та Сергіївській сільській раді, що на Донеччині. Наступна мобільна точка доступу до БПД працюватиме 19 серпня у Якимівському бюро правової допомоги.

Цього ж дня відбулися відвідини Регіонального та Першого запорізького місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та знайомство з колективами установ.

1 Z

У місцевому центрі Олександр Баранов разом із заступником Міністра юстиції України Гією Гецадзе, директором Регіонального центру Павлом Наливайком, директоркою Першого запорізького місцевого центру Ольгою Бородіною та керівником Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Сергієм Васильцовим провели прийом громадян.

4 Z

Громадяни, що завітали на прийом, не лише ділилися своїми проблемами та шукали компетентної поради, але й дякували фахівцям місцевого центру за увагу та бажання допомогти, адвокатам за вирішення наболілої проблеми, представникам юстиції за кваліфіковану допомогу та підтримку у непростих життєвих ситуаціях.

2 Z


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook                YouTube YouTube                Google Google+  тTwitter

   
logodagest
   
DNA 219x116
   
ATO
   
peremishcheni
   
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
   
   

career

   
baner pracya
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2016 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.