Корисні посилання  

   
Правовий Простір
   

233x165 31

   

Архів новин  

Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

На сайті 98 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

В.о. директора Координаційного центру відвідав Полтавщину

Деталі

Сьогодні, 22 серпня, в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк з робочим візитом відвідав Полтавщину.

Відрядження розпочалося із зустрічі з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександром Черчатим та начальником Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олегом Тимченком з метою обговорення актуальних питань співпраці.

6 Pl 

В.о. директора Координаційного центру зустрівся також з фахівцями регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Полтавщини та адвокатами, які співпрацюють із ними, відвідав Миргородське бюро правової допомоги.

2 Pl

З-поміж інших питань, обговорювали пілотування моделі офісів громадського захисту в окремих регіонах. Концепція офісів громадського захисту передбачає, що адвокатам буде запропонована повна зайнятість, робоче місце, обладнане сучасною комп'ютерною та організаційною технікою, витратні матеріали, засоби зв'язку та приміщення для конфіденційних побачень з клієнтами за рахунок коштів державного бюджету.

«Створення таких офісів планується відповідно до плану заходів розвитку системи на виконання Стратегії реформування судочинства, судоустрою та суміжних інститутів, Стратегії захисту прав людини та плану пріоритетних дій Уряду», - зазначив Олексій Бонюк.

У рамках візиту на Полтавщину в.о. директора Координаційного центру разом зустрівся й з головою Ради адвокатів Полтавської області Володимиром Скукісом. Вони обговорили питання щодо забезпечення якості надання безоплатної правової допомоги, співпраці між Радою адвокатів Полтавської області та Регіональним центром з надання БВПД, обговорення нового порядку відбору адвокатів до системи безоплатної правової допомоги.

4 Pl

Олексій Бонюк разом з директором Регіонального центру Олександром Черчатим в ефірі обласного радіо та телебачення розповіли про те, як функціонує система БПД в Україні та, зокрема, на Полтавщині.

«Система безоплатної правової допомоги працює уже п’ятий рік, і через мережу центрів та бюро правової допомоги забезпечує доступ жителів як великих міст, так і маленьких селищ до якісної правової допомоги», - зазначив в.о. директора Координаційного центру.

5 Pl

Олександр Черчатий нагадав, що на Полтавщині діють 5 центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (Регіональний центр у м. Полтаві, Перший та Другий полтавський місцеві центри, Кременчуцький та Лубенський місцеві центри) та 23 бюро правової допомоги у всіх районах області. Окремо він розповів про те, як мешканці області можуть отримати правову допомогу фахівців системи безоплатної правової допомоги в онлайн-режимі або вдома.

7 Pl

Цього ж дня в.о. директора Координаційного центру та директор Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській провели робочу зустріч з міським головою м. Миргорода Сергієм Соломахою. Вони обговорили питання підтримки місцевою владою ініціатив системи БПД щодо розширення доступу громадян до правової допомоги. «Для нас дуже важливо бачити активну підтримку роботи бюро від місцевої влади, яка дозволяє мешканцям громади реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу в повній мірі і, таким чином, відчути правовий захист з боку держави» - зауважив Олексій Бонюк.

11 Pl

Сьогодні ж Олексій Бонюк відвідав виїзний пункт консультування громадян у Великих Сорочинцях. Його роботу в цей ярмарковий день організували фахівці та фахівчині Лубенського місцевого центру з надання БВПД, надаючи безоплатні правові консультації та інформацію про можливості отримання безоплатної правової допомоги на Полтавщині усім відвідувачам ярмарки. «Подібні акції правового інформування громадян спрямовані не лише на ознайомлення з послугами та діяльністю системи БПД, а й розширення кола клієнтів системи» - зазначив Олександр Черчатий.

10 Pl


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook                    YouTube YouTube                    Google Google+  тTwitter

   
logodagest
   
DNA 219x116
   
ATO
   
peremishcheni
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

career

   
baner pracya
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2016 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.