Корисні посилання  

   
Правовий Простір
   

233x165 31

   

Архів новин  

   

На сайті 116 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Українські адвокати обговорювали стандарти якості надання правової допомоги

Деталі

27.11.2017 advokat 225 та 26 листопада у столиці відбувся навчальний практикум для адвокатів щодо впровадження cтандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи комісій з оцінювання якості повноти та своєчасності надання безоплатної вторинної правової допомоги. Захід організовано Координаційним центром з надання правової допомоги, Національною асоціацією адвокатів України у співпраці з Українською фундацією правової допомоги та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Серед учасників заходу – адвокати з 24-х областей України та м. Києва, представники регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та комісій з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної правової допомоги, які діють при радах адвокатів регіонів.

27.11.2017 advokat 7

Окресливши мету та цілі цього дводенного практикуму, його відкрили в.о. директора Координаційного центру Олексій Бонюк, голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Олександр Дроздов, директор Української фундації правової допомоги Микола Сіома.

27.11.2017 advokat 3

27.11.2017 advokat 4

Олександр Дроздов розповів учасникам про практику Європейського суду з прав людини і кореляцію у зв’язку із цим зі стандартами якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесі.

Більш детально про стандарти якості надання вторинної правової допомоги із колегами-адвокатами говорили представники Координаційного центру – начальниця управління забезпечення якості правової допомоги Вікторія Мітько та начальник відділу стандартів якості правової допомоги Сергій Дрелінський.

27.11.2017 advokat 9

Детально про структуру та зміст стандартів у цивільному та адміністративному процесах говорила Вікторія Мітько. Вона нагадала учасникам, що Рада адвокатів України нещодавно схвалила проект Стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі, та повідомила, що ці стандарти будуть введені в дію відповідним наказом Мін’юсту найближчим часом. Про понад 3-річний досвід моніторингу якості надання адвокатами безоплатної вторинної правової допомоги – уроки та плани з удосконалення цієї роботи – розповів Сергій Дрелінський.

27.11.2017 advokat 6

На практикумі адвокати разом із головою Комітету з питань безоплатної правової допомоги НААУ Сергієм Вилковим говорили про роль комісій з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної правової допомоги в підвищенні стандартів надання адвокатами такої допомоги у цивільному та адміністративному процесах. Обговорювали також і напрями співпраці цих комісій з регіональними центрами з надання БВПД.

27.11.2017 advokat 5

Другого дня заходу учасники зосередились на плануванні можливих семінарів з вивчення стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесі; обговорювали досвід Координаційного центру з надання правової допомоги в організації та проведенні таких заходів. Працювали вони також і над оновленням Положення про комісію з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатом безоплатної правової допомоги.

27.11.2017 advokat 8

Фото Української фундації правової допомоги

Переглянути програму заходу та список учасників


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook           YouTube YouTube            Google Google+       тTwitter

   

adv baner2

   
logodagest
   
DNA 219x116
   
ATO
   
peremishcheni
   
   
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
   
   
   

career

   
baner pracya
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2016 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.