Корисні посилання  

   
Правовий Простір
   

233x165 31

   

Архів новин  

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

На сайті 118 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Олексій Бонюк розповів про перші кроки в оновленні системи БПД

Деталі

 VAN7959Забезпечення належного фінансування, підвищення ефективності та впровадження елементів управління якістю системи безоплатної правової допомоги (БПД) – головні 3 першочергові кроки, які планує здійснити новопризначений директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.
Про це він заявив в ефірі «Громадського радіо».

За його словами, ключовим кроком і, водночас, найважливішим викликом є забезпечення належного фінансування системи.

«Сподіваюся вирішити це питання впродовж першого кварталу року. Щоб належну оплату праці мали не тільки працівники Координаційного центру, а також регіональних та місцевих центрів», - наголосив директор.

Іншим важливим пріоритетом є підвищення ефективності діяльності системи.

«Система дуже швидко розвивалася. Це певна модель. І вона достатньо успішна. Однак, нам потрібен зовнішній операційний аудит. Він дав би нам можливість зрозуміти, що потрібно вдосконалити. Наші міжнародні партнери обіцяли з цим допомогти», - зазначив Олексій Бонюк.

У планах також планомірне введення впродовж року елементів управління якістю системи.

«Плануємо описати процедури, які є в системі, і встановити для них певні індикатори. Щоб об’єктивно розуміти, що в нас відбуваються і які показники на що вказують», - повідомив директор Координаційного центру.

На його думку, важливим для посилення має стати гендерний компонент, коли більше посад у системі буде відведено для жінок, хоча це призведе до певної позитивної дискримінації чоловіків.

«Плануємо створити в системі цілу програму гендерної рівності. Вона має з’явитися найближчим часом, оскільки це питання ми вже активно обговорювали. До слова, днями в мене з’явилася заступниця Олена Сінчук», - додав керівник.

Довідково

Нагадаємо, Олексія Бонюка було призначено на посаду директора Координаційного центру за результатами відкритого конкурсу. Сам конкурс на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги проходив з 20 листопада 2017 року за новою, вдосконаленою процедурою відбору, розробленою спільно з міжнародними партнерами та громадськими правозахисними організаціями, зокрема Міжнародним фондом «Відродження», Центром стратегічного захисту Харківської правозахисної групи, представниками Посольств Канади і США та Офісу Ради Європи в Україні. Порядок проведення конкурсу був затверджений наказом Міністерства юстиції України від 06.09.2017 № 2823/5.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook          YouTube YouTube           Google Google+       тTwitter

   

baner konkurs

   

adv baner

   
logodagest
   
DNA 219x116
   
ATO
   
peremishcheni
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

career

   
baner pracya
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2016 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.