Корисні посилання  

   
Правовий Простір
   

233x165 31

   

Архів новин  

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

У Житомирі вчились працювати з платформою правових консультацій «WikiLegalAid»

Деталі

DSCN015419 та 20 лютого в Житомирі за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» відбувся тренінг з використання у роботі довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid». Учасниками навчального заходу стали працівники та працівниці місцевих центрів та бюро правової допомоги у Житомирській області; провели його фахівці та фахівчині Координаційного центру та Київської міжрегіональної ресурсно-комунікаційної платформи.

Важливом пріоритетом розвитку системи безоплатної правової допомоги є підвищення професійної компетентності її команди. Саме тому для фахівців та фахівчинь системи проводяться регулярні навчання з різних питань. Під час останнього тренінгу працівники та працівниці мали можливість ознайомитись з позитивним досвідом використання платформи «WikiLegalAid» під час консультування клієнтів системи, та детальніше дізнатись про додаткові можливості цієї платформи.

«WikiLegalAid» - інформаційна база, що функціонує за принципом відомої «Wikipedia»; вона поповнюється правовими консультаціями з найактуальніших питань. Юристи та юристки системи вносять інформацію правового характеру з різних тем, що відповідають реальним запитам клієнтів системи, які приходять до центрів та бюро правової допомоги у всіх регіонах країни. За словами начальниці управління забезпечення якості правової допомоги Вікторії Мітько, ця система – спільний продукт фахівців системи з усієї України. Вона є інноваційним інструментом, що допомагає в роботі працівникам, які надають правові консультації на місцях.

Тренерами навчального заходу були начальник Київської міжрегіональної ресурсно-комунікаційної платформи Сергій Кучерук та його заступник Віталій Охріменко, начальниця управління забезпечення якості правової допомоги Вікторія Мітько, начальниця відділу експертно-аналітичного забезпечення надання правової допомоги Наталія Зайцева та її заступниця Валентина Никончук, а також заступниця начальника відділу взаємодії з адвокатами та органами адвокатського самоврядування Галина Поплавська. Участь у тренінгу також взяли директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда, його заступниця Наталія Радушинська та начальник відділу забезпечення якості надання правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Тимур Кашапов.

DSCN0474

Навчання пройшло у формі майстер-класів від тренерів та практичних занять з пошуку та підготовки правових консультацій у платформі «WikiLegalAid», їх корекції.
Так, навчалися впевнено діяти у модельованих ситуаціях та удосконалювали свої навички пошуку запитуваної клієнтами інформації з використанням платформи.

Тренери відзначили зацікавленість та позитивну налаштованість учасників тренінгу на ефективну роботу. «В основу правових кейсів покладені реальні історії людей, тож з ними було особливо цікаво працювати. Команда Житомирщини показала хорошу роботу, швидко орієнтувалась у нетипових ситуаціях», - зазначив Віталій Охріменко.

Дводенний тренінг допоміг фахівцям та фахівчиням системи БПД Житомирщини вдосконалити навички користування платформою «WikiLegalAid», актуалізувати наявні правові консультації та попрактикуватись у створенні нових, а також – сформували пропозиції щодо вдосконалення функціональних можливостей платформи.

DSCN0480

Нагадаємо, це вже другий такий захід, організований з метою поширення позитивного досвіду використання під час консультування клієнтів платформи «WikiLegalAid», розвитку навичок користування цим інформаційним ресурсом та його удосконалення у майбутньому. Так, наприкінці грудня минулого року такий же тренінг відбувся в Чернігові для працівників та працівниць місцевих центрів з надання БВПД у Чернігівській області.

DSCN0406


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook          YouTube YouTube           Google Google+       тTwitter

 

   

baner konkurs

   

adv baner

   
logodagest
   
DNA 219x116
   
ATO
   
peremishcheni
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   

career

   
baner pracya
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2012-2016 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.