Веб-сайти регіональних центрів

   
   

shesterni

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Архів новин  

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

На сайті 57 гостей та відсутні користувачі

    

Яндекс.Метрика
   

Оновлений КІАС врахує пріоритети розвитку системи БПД

Деталі

06.03.2018 KIAS 2З 1 по 3 березня у Києві відбулася робоча зустріч з питань, пов’язаних з удосконаленням роботи місцевих центрів з надання БВПД та впровадження оновленої комплексної інформаційно-аналітичної системи забезпечення надання безоплатної правової допомоги (далі – КІАС). Засідання робочої групи відбулося за підтримки проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні".

Як зазначив на початку зустрічі директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк: «Нам дуже важливо почути думку наших колег на місцях, які безпосередньо працюють з клієнтами та надають правові послуги. Ми повинні бути зваженими у пошуках шляхів вирішення питань і не ігнорувати наявних проблем. Оновлений КІАС повинен враховувати перспективи розвитку нашої діяльності».

Серед учасників робочої зустрічі керівництво Координаційного центру, начальники управлінь, директори регіональних та місцевих центрів з надання БВПД (далі - РЦ та МЦ), представники Львівської та Одеської міжрегіональних ресурсно-комунікаційних платформ.

06.03.2018 KIAS 5

Участь у зустрічі взяла керівниця групи експертів проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» Іванна Ібрагімова.

Переглянути список учасників

Під час триденної зустрічі учасники мали нагоду обговорити актуальні питання, пов’язані з удосконаленням окремих процедур роботи МЦ та впровадження оновленої КІАС, серед яких, зокрема:

• взаємодія між центрами з надання БВПД в частині перенаправлення звернень клієнтів, у тому числі, по ЦАС (цивільні та адміністративні справи) до тих центрів де знаходиться суд, що має розглядати справу та можливі механізми врегулювання таких питань;
• фіксація першої зустрічі адвоката/працівника МЦ з клієнтом;
• фіксація повного виконання адвокатом виданого йому доручення;
• надання БППД у письмовому вигляді;
• необхідність отримання від клієнта згоди на оброблення персональних даних під час надання БППД/БВПД;
• визначення переліку документів, що підтверджують участь адвоката/працівника МЦ у судовому засіданні;
• показники результативності роботи адвоката/працівника МЦ в ЦАС – визначення та врахування під час здійснення оплати послуг адвоката/працівника МЦ.

06.03.2018 KIAS 1

Учасники робочої групи обговорювали також питання щодо алгоритму дій у випадку, коли клієнт письмово відмовляється від надання БВПД, а також чи потрібно враховувати під час визначення права на БВПД в якості доходу особи - аліменти, що отримуються нею та/або соціальна допомога малозабезпеченій сім’ї, що оформлена на особу, яка потребує БВПД.

06.03.2018 KIAS 4

Детально обговорювали можливі варіанти порядку видачі доручень про надання БВПД у цивільних чи адміністративних справах на представництво інтересів чи складання процесуальних документів центром (РЦ чи МЦ) особам, які утримуються під вартою.

Окремо порушувалося питання повноважень працівників МЦ з урахуванням змін до процесуальних кодексів та запити МЦ до інших установ (ДФС, управління пенсійного фонду) щодо майнового стану заявників.

06.03.2018 KIAS 3

Напрацювання за результатами засідання робочої групи після їх обговорення із структурними підрозділами Координаційного центру з надання правової будуть відображені у відповідних актах інформаційно-роз’яснювального характеру Координаційного центру з метою спрощення роботи працівників, зокрема місцевих центрів з надання БВПД під час забезпечення надання БППД та БВПД.


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook            YouTube YouTube            Google Google+  тTwitter

   
adv baner
   
logodagest
   
DNA 219x116
   
   

 D0 93 D0 A0 D0 90 D0 A4 D0 86 D0 9A D0 9F D0 A0

   
   
   
© 2012-2018 Координаційний центр з надання правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.