назад

Любов, дружба та взаємостосунки у житті підлітків

Саме в підлітковому віці провідною діяльністю є міжособистісне спілкування з однолітками, і проблеми, які виникають у навчальному процесі, найчастіше пов’язані з проблемами у стосунках з ровесниками. Весь свій вільний час вони проводять у колі друзів однолітків. Хлопці та дівчата прагнуть знайти собі друга, який би завжди підтримував і зберігав їхні таємниці. Тобто їхнє бажання тісно взаємодіяти з однолітками виявляється у вигляді симпатії, дружби та кохання.

Про те як побудувати дружні стосунки, коли і як ефективно будувати стосунки з особами протилежної статі. Про ці інші питання говоритимуть під час чергового вебінару тему: «Дружба, любов, інтимні стосунки: коли можна, а коли загрожує відповідальність?», який відбудеться у Регіональному центрі з надання БВПД у Полтавській області 17 липня 2020 року об 11:00.

Питання:

  1. Право дитини на дружбу. А як щодо стосунків?
  2. Що говорить законодавство про інтимні стосунки?
  3. «Вік згоди» на інтимні стосунки: історія та реалії
  4. П’ять неочікуваних фактів про любов та взаємостосунки.

Спікер:  Лілія Слюсар, практичний психолог, психолог-консультант, соціальний працівник Центру дружнього до молоді «Альтаїр» Полтавського обласного благодійного фонду «Громадське здоров’я».

 

З метою зворотнього зв’язку з слухачами вебінарів просимо заповнити відповідну анкету про участь у заходах https://docs.google.com/forms/d/1a3ZV9_Sa_ubz2g1g5vDstmEvIztj6b5lxoE_RH8xWv0/edit

Посилання для підключення https://www.youtube.com/watch?v=aB4CUgxx7qk&feature=youtu.be

До зустрічі на вебінарі!