назад

Запрошуємо адвокатів до наставництва

28 квітня 2020 року Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області (далі – Регіональний центр) та Луцьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Луцький місцевий центр)  підписано Меморандум про співпрацю з надання правової допомоги з юридичним факультетом і юридичною клінікою «Ad Astra» СНУ імені Лесі Українки, а також схвалено Положення про наставництво.

Цим документом, серед іншого, запроваджується інститут наставництва. Суть наставництва полягатиме в тому, щоб налагодити плідну взаємодію між адвокатами, які співпрацюють з Регіональним та Луцьким місцевим центром на умовах контракту, та студентами-консультантами, які працюють в юридичній клініці в сфері надання правової допомоги, з метою виявлення здібних студентів, які бачать себе в майбутньому адвокатами та їх підготовки до роботи за фахом у подальшому.

Так, зокрема, за кожним адвокатом-наставником, який виявив бажання та надав згоду на таку співпрацю, буде закріплений один-два студенти, яким він допомагатиме набути необхідних практичних знань та навиків, даватиме завдання та поради при підготовці правових та процесуально-правових документів у конкретних справах, забезпечуватиме можливість відвідувати  судові засідання та спільно обговорювати їх результати.

В свою чергу, підшефні студенти, в разі потреби, будуть допомагати адвокатам-наставникам в підготовці запитів, нескладних заяв, скарг тощо.

«Бути наставником для студентів – справа доволі цікава та перспективна. Адже для того, аби досягнути успіху, в тому числі й у юридичній професії, окрім нових поглядів, цікавих ідей, нестандартних підходів та критичного мислення потрібно заручитись безцінним досвідом. А завдяки наставництву цього можна досягнути», – зауважила директорка Регіонального центру Наталія Смолярчук.

Отже, шановні адвокати, пропонуємо вам розглянути можливість стати наставниками, поділитись своїм безцінним досвідом з майбутніми колегами та, натомість, отримати від них посильну допомогу в своїй роботі.

За наявності бажання взяти участь у цьому процесі, просимо повідомити Регіональний центр до 20 травня 2020 року.