назад
Адковат БУБИР Людмила Григорівна

БУБИР Людмила Григорівна

Директор

[email protected]

Графік особистого прийому громадян:

У 2002 році закінчила Полтавський державний педагогічний університет імені В. Г. Короленка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Математика, інформатика», отримавши кваліфікацію вчителя математики та основ інформатики.

У 2007 році здобула другу вищу освіту у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України «Державне управління» та отримала кваліфікацію магістра державного управління.

Розпочала трудову діяльність у 1998 році на посаді вчителя математики Сахнівщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Машівського району Полтавської області.
У травні 2007 року прийняла Присягу державного службовця і до вересня 2007 року працювала на посаді головного спеціаліста відділу оплати праці та врегулювання соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення Машівської районної державної адміністрації Полтавської області.

З 2007 року по 2015 рік пройшла шлях від головного спеціаліста сектору організаційно-кадрової роботи та документообігу до завідувача сектору реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування Управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області.

У червні 2015 року очолила Другий полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
За період своєї професійної діяльності була нагороджена Почесною грамотою Полтавської обласної ради з врученням нагрудного знака (2010), Подякою Головного управління державної служби України (2011), Почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації (2017), подякою Міністерства юстиції України (2019).