назад
Адковат ІЛЬЧЕНКО Юлія Василівна

ІЛЬЧЕНКО Юлія Василівна

Головний бухгалтер

[email protected]

Графік особистого прийому громадян:

У 2008 році закінчила Полтавський університет споживчої кооперації України за спеціальністю “Фінанси”, кваліфікація — спеціаліст з фінансів.
З лютого по червень 2009 року працювала діловодом у школі № 5 м. Полтава.

Далі, з червня по листопад 2009 року обіймала посаду спеціаліста відділу по роботі зі споживачами у ТОВ “Строймір-Восток” у м. Полтава.

З березня 2014 року по травень 2015 року працювала економістом з фінансової роботи бухгалтерії на ДП “Кременчуцька виправна колонія (№69)”.

З червня 2015 року по березень 2016 року обіймала посади начальника відділу фінансово-кредитного забезпечення, бухгалтерського обліку і звітності; юридичної та кадрової роботи; маркетингу продукції тваринництва — головного бухгалтера управління агропромислового розвитку Кременчуцької райдержадміністрації. Потім — головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління Кременчуцької райдержадміністрації, та, до серпня 2018 року — головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Кременчуцької райдержадміністрації.

Із серпня 2018 року працює у системі Безоплатної правової допомоги, з 16.10.2019 року обіймає посаду начальника відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності — головного бухгалтера Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.