назад
Адковат Оліфер Віталій Іванович

Оліфер Віталій Іванович

Заступник директора

[email protected]

Графік особистого прийому громадян:

вівторок з 9:30 до 13:00; п`ятниця з 9:30 до 13:00

Народився 26 березня 1978 року у с. Спаське, Новомосковського району, Дніпропетровської області.

Після закінчення Спаської середньої загальноосвітньої школи вступив до Дніпропетровського юридичного інституту МВС України.

У 1998 році закінчив Дніпропетровський юридичний інститут МВС України зі спеціальності «Правоохоронна діяльність» та здобув кваліфікацію молодшого спеціаліста –юриста.

Розпочав свою трудову діяльність у 1998 році  на посаді оперуповноваженого відділу карного розшуку Жовтневого РВ ДМУ УМВС України в Дніпропетровській області.

У 2004 році закінчив Юридичну академію Міністерства внутрішніх справ України і отримав повну вищу освіту  за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» та здобув кваліфікацію юриста.

З 2006 року по 2008 рік працював на посаді заступника начальника відділу Управління по боротьбі зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми УМВС України в Дніпропетровській області, звання – майор міліції.

У липні 2015 року призначений на посаду начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Другого дніпропетровського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

З липня 2016 року по травень 2019 року працював на посаді директора Другого дніпропетровського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

З травня 2019 року по теперішній час працює на посаді заступника директора Дніпровського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.