назад
Адковат ВОЛІК Валентина Іванівна

ВОЛІК Валентина Іванівна

Заступник директора

49107 [email protected]

Графік особистого прийому громадян:

Народилася 24 червня 1968 року в селищі Жовтневе Білопільського району Сумської області.

У 1990 році закінчила Сумський державний педагогічний інститут ім. Макаренка за спеціальністю «Історія та педагогіка» та отримала кваліфікацію вчителя історії та методиста виховної роботи.

У 1995 році здобула другу вищу освіту у Сумському державному педагогічному інституті ім. Макаренка за спеціальністю «Практична психологія», отримала кваліфікацію «Практичного психолога в системі освіти».

У 2011 році закінчила Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та здобула кваліфікацію магістра державного управління за спеціальністю «Соціальний захист».

З 1990 до 2006 рік працювала на посадах вчителя історії, практичного психолога, заступника директора з виховної роботи в Конотопській ЗОШ № 7.

З 2006 по 2011 рік працювала на посадах заступника міського голови, начальника відділу, головного спеціаліста у Конотопській міській раді.

З 2011 року – приватний підприємець.

З 2013 по 2015 роки – викладач суспільних дисциплін Конотопської філії Міжрегіональної академії управління персоналом, незалежний монітор (за дорученням Уповноваженого Верховної ради з прав людини) Національного превентивного механізму.

У 2016 році нагороджена Подякою голови Конотопської районної ради з нагоди річниці функціонування Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

У 2017 році відзначена Подякою Координаційного центру з надання правової допомоги.

У системі безоплатної правової допомоги з липня 2015 року.