назад
Адковат Яцуба Людмила Олегівна

Яцуба Людмила Олегівна

Директор

[email protected]

Графік особистого прийому громадян:

понеділок з 11:00 до 13:00 (за попереднім записом)

Народилася 22 лютого 1982 року у с. Ольгопіль, Чечельницького р-ну, Вінницької області.

У 2003 році закінчила з відзнакою Національну академію внутрішніх справ України, факультет підготовки слідчих та криміналістів, за спеціальністю «Правознавство». Магістр права – у 2004 році закінчила магістратуру за спеціальність “правознавство”.

Розпочала свою трудову діяльність у 2004 році на посаді викладача-методиста Національної академії  внутрішніх справ України. З 2006 по 2008 працювала  у Головному управлінні державної служби України (м. Київ), спочатку на посаді головного спеціаліста відділу консультативно-правової роботи, а з серпня 2006 року призначена начальником цього відділу.

У вересні 2009 року призначена начальником Управління державної служби Головдержслужби України в Дніпропетровській області.

25 жовтня 2012 року призначена директором Дніпропетровського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

За сумлінну працю, зразкове виконання обов’язків нагороджена Подякою Головного управління державної служби України, подякою Міністерства юстиції України. За сприянні розвитку та зміцнення адвокатури в Україні , сумлінну і плідну працю, спрямовану на захист конституційних прав громадян і зміцнення законності, високий професіоналізм нагороджена подякою  Національної асоціації адвокатів України. Також нагороджена пам’ятним знаком Національної  академії внутрішніх справ України  та   нагрудним знаком – пам’ятною  медаллю Національної академії внутрішніх справ України.