назад

“10 років Закону України “Про безоплатну правову допомогу”” – тема програми “Гість у студії” на телеканалі “Сфера-ТВ” (ВІДЕО)

“10 років Закону України “Про безоплатну правову допомогу”” – тема програми “Гість у студії” на телеканалі “Сфера-ТВ”

Стаття 59 Конституції України визначає, що кожен має право на професійну правничу допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. 02 червня 2011 року прийнято Закон України «Про безоплатну правову допомогу», який  відповідно до Конституції України визначає зміст права на безоплатну правову допомогу, порядок реалізації цього права, підстави та порядок надання безоплатної правової допомоги, державні гарантії щодо її надання.

Які були передумови прийняття Закону про «Безоплатну правову допомогу»? Яких змін за 10 років зазнав Закон України про «Безоплатну правову допомогу»?   Яким чином відбувалось вдосконалення процедур надання правової допомоги та розширення категорій отримувачів БВПД? Як сьогодні контролюється якість надання правових послуг? Хто має право на безоплатну первинну та вторинну правову допомогу?

Відповіді на ці та багато інших питань   у студії телеканалу “Сфера-ТВ”  дав директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області Василь Овдіюк .

Долучайтесь до перегляду!