назад

“ Державна допомога для дітей-сиріт?” – тема виступу у програмі “Сьогодні.Головне” на телеканалі “Суспільне Рівне” (ВІДЕО)

«Державна допомога для дітей-сиріт» – тема виступу адвоката,яка співпрацює з системою БПД Рівненщини Тетяни Бідюк у  програмі “Сьогодні.Головне” на телеканалі “Суспільне Рівне”. 

Без електрики, газу, води та з дірами у стінах. Ордер на такий будинок в порядку черги отримав житель Рівненщини. Чоловік сирота. Спершу, каже, хотів відбудувати будинок. Проте, зрозумів, що грошей не вистачить. Тепер просить місцеву владу скасувати рішення про надання йому цього житла, а взамін виділити гроші.

Які права мають діти-сироти? На яку допомогу від держави можуть розраховувати? Скільки жителів Рівненщини претендують на державну допомогу для придбання житла зараз? Як відбувається розподіл державної субвенції для забезпечення дітей-сиріт, та  дітей, позбавлених батьківського піклування, житлом?

Ці питання   у студії телеканалу “Суспільне Рівне”  ведучі обговорили з адвокаткою, яка співпрацює з системою безоплатної правової допомоги Рівненщини Тетяною Бідюк.

Долучайтесь до перегляду!