назад

” Хто і скільки повинен платити за виховання дітей?” – тема прямого ефіру програми “Без цензури” на телеканалі “РІВНЕ 1” (ВІДЕО)

” Хто і скільки повинен платити за виховання дітей?” – тема прямого ефіру програми “Без цензури” на телеканалі “РІВНЕ 1” (ВІДЕО)

Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами, так звані «декретні». Як обчислюють декретні? Протягом якого терміну виплачуються? Якщо вагітна не була офіційно працевлаштована як відбуваються допомога в такому випадку? Допомога при народженні дитини. Куди потрібно звернутись, які документи потрібно подати, в який термін? Додаткові виплати. В яких випадках їх можна просити і до кого звернутись. Чи є різниця оформлення виплат соціальної допомоги ФО і ФОП, особливо під час карантину.( Так звана «карантинна допомога» перелік документів)? Якщо дитина народилась за кордоном, як виплачується державна допомога при народженні? Муніципальна няня. Хто може скористатись даною послугою від держави? Як відбувається процедура оформлення, які документи потрібні? Допомога одиноким матерям, які юридичні тонкощі ?Допомога дітям-сиротам. Особливості таких виплат до якого віку дитина отримує виплати і в якому розмірі. Якщо дитина напівсирота чи може отримувати допомогу?

Відповіді на ці та багато інших питань   у студії телеканалу “Рівне 1”  відповідали головний спеціаліст відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з її надавачами Рівненського місцевого центру з  надання безоплатної вторинної правової допомоги  Юлія Карповець та адвокат, яка співпрацює з системою безоплатної правової допомоги Рівненщини Тетяна Поліщук.

Долучайтесь до перегляду!