назад
29.04.20

Кібербулінг: як вберегтися від сучасної форми агресії

Другий місяць поспіль, як система БПД використовує всі можливі на сьогодні канали комунікації, доводячи пересічним українцям, що кожен з них, навіть в умовах карантину, має право на отримання правової допомоги від держави.

Тож не дивно, що правопросвітницька скарбничка системи БПД Херсонської області постійно поповнюється новими матеріалами – чи не щодня на YouTube-каналі Регіонального центру з надання БПД у Херсонській області з´являються  відеопрезентації, лекції, консультації, подкасти тощо, які допомагають нашим громадянам або вирішити проблемні питання самостійно, або звернутися за правовою допомогою до фахівців. Як виявляється, карантин не став на заваді пошуку унікальних рішень, творчої ініціативи та креативності.

Відгукнувшись на пропозицію наших партнерів – Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва імені Бориса Лавреньова – фахівці Регіонального центру з надання БВПД записали серію відеороликів, присвячених кібербулінгу.

Заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД Олена Іпатенко розкрила поняття «кібербулінг» та природу цього явища; проаналізувала основні ознаки сучасної форми агресії та її причини; навчила, як розпізнати кібербулінг, як використовувати особисту  інформацію і до чого може призвести викрадення паролів від приватних сторінок або електронної пошти, .а також надала цінні поради: як вберегтися від кібербулінгу та як діяти, якщо стали його жертвою.

Відтепер не тільки учні херсонських шкіл, але й звичайні користувачі, мають можливість ознайомитися з консультацією юриста, бо питання кібербулінгу та кібершахрайства постають в умовах карантину з новою силою.

Більш детально – у нашому відеоматеріалі.