назад

Конкурс коміксів “Права людини очима молоді”

У радіостудію “Місто над Бугом” завітала директорка Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталя Смішна, щоб розповісти слухачам про чудову можливість прийняти участь у конкурсі коміксів “Права людини-очима молоді” та про реалізацію проєкту “Волонтери БПД” в Україні та про учасників, які виявили бажання стати волонтерами.

Зупинимось більш детально на конкурсі коміксів:

У конкурсі можуть взяти участь учні загальноосвітніх навчальних закладів, спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних училищ і студенти/студентки коледжів Вінницького області. Робота може бути як індивідуальною, так і колективною.
Учасники конкурсу самостійно створюють роботу, де має бути змодельована одна конкретна ситуація про порушення прав людини та механізми їх захисту у форматі «Що робити, якщо…». Обсяг – не більше п’яти аркушів формату А4. Комікс створюється від руки на папері у техніці акварель, гуаш, олівець, фломастер, вугілля, туш, чорнила, маркери або в графічному редакторі.

Для участі у Конкурсі необхідно надати конкурсну роботу в електронному вигляді або надіслати поштою. До конкурсної роботи додається супроводжувальний лист з персональними даними конкурсанта: ПІБ; повна дата народження; адреса проживання, контактний телефон; назва навчального закладу.
адреса 21021, м. Вінниця, вул. Василя Порика, 29, [email protected]Надання конкурсної роботи та листа з персональними даними означає згоду учасника із положенням Конкурсу.

Строки та етапи проведення конкурсу.
Конкурс оголошується 01 березня 2021 року і завершується 18 травня 2021 року.
Всі роботи, які подаються на Конкурс, мають бути зробленими протягом 2021 року, оригінальними і необтяженими авторськими правами третьої сторони. Організатор Конкурсу не несе ніяких зобов’язань щодо будь-яких прав третьої сторони.

Основні етапи Конкурсу:

🔶1 етап: прийом заяв і конкурсних робіт – з 01 березня 2021 року по 30 квітня 2021 року.
🔶2 етап: оцінювання робіт конкурсною комісією – з 3 травня 2021 року по 7 травня 2021 року.
🔶3 етап: оголошення та нагородження переможців – 18 травня 2021 року.

Ознайомитись із інформацією щодо того, які вимоги до волонтерів системи БПД, ви можете дізнатись на сайті та на офіційній сторінці Вінницького місцевого центру у фейсбуці.

 

Відеосюжет доступний до перегляду https://fb.watch/4oojJPlPIi/