назад

Олена Іпатенко презентувала слухачам Українського радіо.Херсон проєкт «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення»

На Херсонщині стартував проєкт «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення».  На початку минулого року його впровадили у шести регіонах України – Донецькій, Одеській, Львівській, Луганській, Миколаївській та Харківській областях. Проєкт впроваджується Міністерством юстиції України, Генеральною прокуратурою України на базі системи надання безоплатної правової допомоги за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх та ГО «Платформа прав людини».

Яка ж мета проєкту, за яких умов він може бути застосований, яка практика інших регіонів країни, яку користь він несе українському суспільству?

На ці та інші питання ведучої Тетяни Герман відповідала у прямому ефірі передачі «Про це говорять» на Українському радіо.Херсон заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області Олена Іпатенко.

Докладніше про відновне правосуддя для неповнолітніх можна дізнатися, прослухавши передачу