назад

«Працівник і роботодавець : як урегулювати спірні питання?» – тема прямого ефіру програми “Без цензури” на телеканалі “РІВНЕ 1” (ВІДЕО)

«Працівник і роботодавець : як урегулювати спірні питання?» – тема прямого ефіру програми “Без цензури” на телеканалі “РІВНЕ 1”.

Карантин вихідного дня. Як правильно оформити діяльність в ці дні – простій виробництва? Змінити робочий графік? Чи має право працівник отримати заробітну плату за ці дні? Порушення карантину вихідного дня – хто несе відповідальність – працівник чи роботодавець? Коли роботу можна вважати понаднормовою? Як діяти працедавцям, якщо в колективі є кілька хворих ковід? Як правильно оформити перехід на дистанційну роботу? Як повинна оплачуватись робота з дому? Чи потрібно вносити зміни в посадові інструкції? Хто і як це робить? (чи може працедавець в односторонньмоу порядку змінити посадову інструкцію) Чи може працедавець змусити працівника здати тест на ковід? Самоізоляція чи лікарняний – в чому різниця оформлення як оформити роботу на самоізоляції? Скільки часу можна знаходитись на самоізоляції? Договір трудового підряду – що це таке? В чому його ризики? Яку відповідальність несе працедавець за працівника?  Як це залежить від форми трудових відносин? Як правильно розірвати трудові відносини під час карантину? (як звільнити працівника) Як працедавець може контролювати роботу своїх працівників? Чи дозволено проводити відеозйомку в офісі? «Несприятлива» атмосфера на роботі – чи можна довести, що керівник цькує, навмисне прискіпується і вчиняє насильство (моральне) над працівниками?

Відповіді на ці та багато інших питань   у студії телеканалу “Рівне 1”  дали заступник начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрій Висоцький та головний спеціаліст відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з її надавачами Рівненського місцевого центру з  надання безоплатної вторинної правової допомоги  Юлія Карповець .

Долучайтесь до перегляду!