назад

«Право знати» на Українському радіо.Херсон: безоплатна правова допомога – 10 років на захисті прав громадян

Стаття 59 Конституції України визначає, що кожен має право на професійну правничу допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно.

02 червня 2011 року прийнято Закон України «Про безоплатну правову допомогу», який  відповідно до Конституції України визначає зміст права на безоплатну правову допомогу, порядок реалізації цього права, підстави та порядок надання безоплатної правової допомоги, державні гарантії щодо її надання. Саме з цього часу почалася розбудова системи безоплатної правової допомоги, щоб кожен в Україні міг захистити свої права.

У зв’язку з цим на хвилях Українського радіо.Херсон вийшов спеціальний випуск передачі «Право знати», присвячений темі: «Безоплатна правова допомога – 10 років на захисті прав громадян», у якому заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко нагадала радіослухачам, що таке безоплатна правова допомога, які шляхи її отримання, а також  поділилася здобутками системи БПД Херсонщини.

Завантажити аудіозапис радіоефіру, прослухати на YouTube або перейти до повнотекстової версії у розділі “Юридичні консультації.