назад

«Право знати» на Українському радіо.Херсон: безоплатна правова допомога в Україні

Вже третій рік поспіль 10 грудня відзначається Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги, приурочений до Міжнародного дня прав людини. Саме цього дня у 1948 році Генеральна асамблея ООН прийняла один з ключових документів  у сфері захисту прав людини – Загальну декларацію прав людини, а вже у в 1950-му році всім зацікавленим державам і організаціям було запропоновано відзначати цю дату як Міжнародний день прав людини. Загальною декларацією прав людини започатковано процес створення системи міжнародних стандартів у галузі прав людини.

Тому у черговому випуску передачі «Право знати», який вийшов у ефір Українського радіо.Херсон у переддень Міжнародного для прав людини та Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги, а саме, 09 грудня, заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області Олена Іпатенко розповіла слухачам про безоплатну правову допомогу в Україні та на Херсонщині.

Завантажити аудіозапис радіоефіру, прослухати на YouTube або перейти до повнотекстової версії у розділі “Юридичні консультації.