назад

«Право знати» на Українському радіо.Херсон: безпека туриста – запорука вдалої подорожі

Щорічно 27 вересня з метою популяризації туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн відзначається Всесвітній день туризму. Це свято встановлено Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році.

Відповідно до Указу Президента України від 21.09.1998 № 1047/98 в Україні також щороку 27 вересня відзначається День туризму.

Плануючи подорож, а особливо за кордон, не слід забувати, що радість від передчуття омріяного відпочинку чи участі у цікавому тематичному заході, який і є метою поїздки, може змінитися розчаруванням або ж бідою. Це пов’язано з тим, що на туриста в залежності від різних обставин може чатувати безліч небезпечних ситуацій, до прикладу, можливість підхопити екзотичну хворобу, вірогідність втрапити до в’язниці через банальне незнання законів іншої країни, куди він подорожує, потрапляння в тенета турагентів-шахраїв та багато інших.

Для того, щоб подорож була вдалою та принесла яскраві враження, позитивні спогади та гарні фото, слід знати деякі аспекти, що стосуються безпеки в галузі туризму. Питанням безпеки туризму заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко і присвятила черговий випуск передачі «Право знати», який вийшов у ефір Українського радіо.Херсон 23 вересня.

Завантажити аудіозапис радіоефіру, прослухати на YouTube або перейти до повнотекстової версії у розділі “Юридичні консультації.