назад

«Право знати» на Українському радіо.Херсон: гарантії реалізації громадянами похилого віку права на працю

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.1997 №1066 «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку» щорічно 1 жовтня, як і в усьому світі, в Україні відзначається Міжнародний день людей похилого віку. У цей день прийнято нагадувати про необхідність турботливого, шанобливого ставлення до старшого покоління, про напрацювання та здобутки щодо захисту людей похилого віку, а також проблеми, які виникають на шляху до створення сприятливих та комфортних умов життя для цієї категорії громадян. Також символічним є те, що у цей день в Україні відзначають і День ветерана (відповідно до Указу Президента України від 24.09.2004 № 1135/2004).

Питанням гарантій реалізації громадянами похилого віку права на працю заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко присвятила черговий випуск передачі «Право знати», який вийшов у ефір Українського радіо.Херсон 30 вересня – у переддень Міжнародного дня людей похилого віку.

Завантажити аудіозапис радіоефіру, прослухати на YouTube або перейти до повнотекстової версії у розділі “Юридичні консультації.