назад

«Право знати» на Українському радіо.Херсон: перевірка договору з забудовником

Чи не кожна людина мріє про власну оселю і обирає власний шлях досягнення цієї мети, одним з яких є інвестування коштів у будівництво житла. Цей шлях має свої переваги, серед яких і можливість заощадити, сучасні технології будівництва, вільне планування тощо. Але не слід забувати і про ризики, адже до завершення будівництва особа є власником лише матеріалів, обладнання тощо, які було використано у процесі цього будівництва.

Коли ви прийняти рішення інвестувати кошти у будівництво житла, при цьому перевірили наявність дозвільних документів на будівництво та їх зміст, впевнилися у наявності прав на земельну ділянку, яка забудовується, зібрали та детально проаналізували інформацію про замовника будівництва, генпідрядника і продавця, перевірили схему інвестування коштів у будівництво, то справа доходить до укладення договору з забудовником.

Саме про аспекти, на які слід звернути увагу, аналізуючи текст договору з забудовником, розповіла заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко у черговому випуску передачі «Право знати», який вийшов у ефір Українського радіо.Херсон 13 вересня.

Завантажити аудіозапис радіоефіру, прослухати на YouTube або перейти до повнотекстової версії у розділі “Юридичні консультації.