назад

«Право знати» на Українському радіо.Херсон: правовий статус волонтерів, їх права та обов’язки, волонтерство у сфері надання безоплатної правової допомоги

5 грудня 1985 року  Генеральна асамблея ООН затвердила 5 грудня  – Міжнародним днем волонтерів, що присвячений людям, які займаються волонтерською діяльністю. 

Волонтери (добровольці) – це люди, які свій вільний час витрачають на благо суспільства. Волонтерський рух в Україні активно набирає обертів, зокрема, і в системі надання безоплатної правової допомоги. Тому у черговому випуску передачі «Право знати», який вийшов у ефір Українського радіо.Херсон за кілька днів до Міжнародного дня волонтерів, а саме, 02 грудня, заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області Олена Іпатенко розповіла слухачам про волонтерів, їх права та обовязки, а також про волонтерство в системі безоплатної правової допомоги.

Завантажити аудіозапис радіоефіру, прослухати на YouTube або перейти до повнотекстової версії у розділі “Юридичні консультації.