назад

«Право знати» на Українському радіо.Херсон: вимоги щодо етичної поведінки зі споживачами при врегулюванні простроченої заборгованості

14.04.2021 вступив у дію Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту споживачів при врегулюванні простроченої заборгованості» від 19.03.2021, яким вносяться зміни до Закону України «Про споживче кредитування» та інших нормативно-правових актів щодо врегулювання діяльності кредиторів та колекторів під час взаємодії з боржниками з приводу прострочених кредитних зобов’язань.

У щотижневій передачі «Право знати» на Українському радіо.Херсон продовжується цикл рубрик, присвячених захисту споживачів при врегулюванні простроченої заборгованості.

Четверту рубрику, яка завершує вказаний цикл передач, заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко присвятила питанню етичної поведінки кредитодавця, нового кредитора, колекторської компанії зі споживачами при врегулюванні простроченої заборгованості.

Нагадаємо, що попередні три рубрики даного циклу були присвячені  загальним питанням захисту прав боржників при врегулюванні проблемної заборгованості; інформації, яку зобов’язаний надати кредитор споживачу до укладення договору про споживчий кредит; відступленню права вимоги за договором про споживчий кредит відповідно.

Завантажити аудіозапис радіоефіру, прослухати на YouTube або перейти до повнотекстової версії у розділі “Юридичні консультації.