назад

Правопросвітництво Рівненщини: «живі історії» від фахівців Сарненського МЦ STORY_ TELLING .Випуск №13 «Отримати пенсійні виплати померлого родича цілком реально!»

STORY_ TELLING. Випуск № 13 «Отримати пенсійні виплати померлого родича цілком реально!»

А чи знаєте ви, що  часто трапляються випадки, коли спадкодавцю за життя була присуджена певна сума коштів, а спадкоємці вважають, що ці кошти вже ніяк не можна отримати? А дарма! Адже насправді, це можливо, правда, потрібно бути проінформованим куди звертатися, та що необхідно робити у даній ситуації. Оскільки дуже часто люди просто не знають про це. Але результат того вартий, адже, інколи мова може йти  чималі суми, чесно зароблені померлою людиною.

Тож, цього тижня ви дізнаєтеся про те, як фахівчиня Березнівського бюро правової допомоги Юлія Пахальчук допомогла своїй клієнтці замінити сторону (стягувача) у виконавчому провадженні на неї як правонаступника свого покійного чоловіку та отримати шанс отримати недоотриманні ним пенсійні виплати у розмірі 86 тисяч гривень та як фахівець Рокитнівського бюро правової допомоги Ігор Богданець допоміг своїй клієнтці отримати рішення суду на її користь щодо правонаступництва після її покійної мами, цим самим отримати шанс на отримання виплат, які завинив її неньці Пенсійний фонд. Розповість подробиці цієї справи, заступник начальника відділу правопросвітництва та надання БПД Сарненського МЦ з надання БВПД Аліна Харченко.

Це СЕРІЯ  13  нашої STORY TELLING !

Долучайтесь до перегляду!