назад

” Що потрібно знати при покупці житла на вторинному ринку?” – тема прямого ефіру програми “Без цензури” на телеканалі “РІВНЕ 1” (ВІДЕО)

” Що потрібно знати при покупці житла на вторинному ринку?” – тема прямого ефіру програми “Без цензури” на телеканалі “РІВНЕ 1” 

Що потрібно знати в першу чергу при покупці житла на вторинному ринку? Як перевірити чи дійсно перед вами справжній власник ? Чи може угода бути укладена з уповноваженою особою? Якщо у квартири кілька власників, як  потрібно  тоді діяти покупцю? Можливо ще є додаткові нюанси на які потрібно звернути увагу? (власник – особа до 18 років) Які ризики для продавців нерухомості? На що мають звертати увагу люди при продажі свого житла? Хто має право з юридичної точки зору оформляти договір дарування, чи обов’язкова наявність родинних відносин при укладанні такого договору? Що може послужити підставою для розірвання договору дарування нерухомості?

Відповіді на ці та багато інших питань   у студії телеканалу “Рівне 1”  дала адвокатка, яка співпрацює з системою безоплатної правової допомоги Рівненщини Тетяна Поліщук.

Долучайтесь до перегляду!