назад

«Тема дня» на Українському радіо.Херсон: черговий етап втілення мовного законодавства в Україні

16 липня набрали чинності норми Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» від 25.04.2019, які стосуються порядку функціонування і застосування державної мови у сфері культури, розваг, туристичній сфері, а також у книговидавництві та роботі книгарень, кіновиробництві, під час демонструванні кінофільмів у кінотеатрах та на телебаченні. Крім того, відтепер діють норми, що стосуються складення іспиту на рівень володіння державною мовою для набуття громадянства України, а також особами, які зобов’язані володіти державною мовою та  застосовувати її під час виконання службових обов’язків.

Символічно, що у цей день для обговорення чергового етапу втілення мовного законодавства в Україні на запрошення ведучої Тетяни Герман гостею прямоефірної передачі «Тема дня» на Українському радіо.Херсон стала заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко.

 

Завантажити аудіозапис радіоефіру, прослухати на YouTube або перейти до повнотекстової версії у розділі “Юридичні консультації.