назад

У черговому випуску щотижневої передачі «Право знати» на Українському радіо.Херсон продовжили розповідь про правові аспекти газового ринку для населення

З серпня 2020 року в Україні запрацював ринок газу для населення, в умовах якого кожен побутовий споживач може обирати постачальника газу залежно від ціни, сервісу, інших критеріїв.  Обмеження щодо ціни газу скасовані, а сам перехід від одного постачальника до іншого став значно простішим для тих, хто вміє користуватися інтернетом. Змінити компанію тепер можна навіть за умови боргів, нових труб до квартири чи будинку при цьому прокладати не треба. Нового постачальника природного газу можна обрати з будь-якого куточка України.

З початку грудня поточного року ТОВ «Херсонрегіонгаз» припинив здійснювати постачання природного газу побутовим споживачам Херсонщини, про що є оголошення на офіційному сайті ТОВ «Херсонрегіонгаз». Споживачі, які до 01 грудня не обрали нового постачальника, автоматично отримуватимуть газ від постачальника «останньої надії» – ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», але не більше 60 діб. До кінця січня 2021 року жителі Херсонщини мають укласти договори із компаніями, які постачатимуть газ до їх осель.

У черговому випуску щотижневої передачі «Право знати» на Українському радіо.Херсон, який вийшов у ефір 19 грудня та періодично лунатиме в радіоефірі до кінця січня 2021 року, заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко роз’яснила слухачам алгоритм зміни постачальника природного газу.

Завантажити аудіозапис радіоефіру або перейти до повнотекстової версії у розділі “Юридичні консультації