назад

У передачі «Сьогодні. Головне» на UA:Херсон розповіли про встановлення загальнобудинкових лічильників водопостачання

11 серпня на запрошення ведучої Оксани Страмнової гостями студії прямоефірної передачі «Сьогодні. Головне» на UA: Херсон стали Олена Іпатенко, заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, та Євген Трощак, голова громадської спілки «Асоціація будинків Херсона». Під час  ефіру обговорили тему встановлення загальнобудинкових лічильників водопостачання на Херсонщині.

Як зазначила Оксана Страмнова, 02.08.2017 набрав чинності Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017, який діє уже 4 роки, але навколо нього і сьогодні є купа міфів, наприклад, що він дозволяє ігнорувати показники квартирних індивідуальних лічильників, що платити доведеться не тільки за себе, а й за інших мешканців багатоквартирних будинків тощо.

Яка сфера дії вищевказаного Закону? Які правові підстави для встановлення загальнобудинкових лічильників водопостачання? За чий кошт мають бути встановлені ці лічильники та як це відобразиться у платіжках споживачів? На ці та інші питання відповідали протягом ефіру Олена Іпатенко та Євген Трощак.

Запис передачі можна переглянути на YouTube або перейти до повнотекстової версії у розділі “Юридичні консультації.