назад

Виховна година для учнів Херсонської ЗОШ № 50: «Обережно: булінг!»

Навчальний день 09 лютого для учнів 6 класу Херсонської ЗОШ №50 розпочався з виховної години на тему: «Обережно: булінг!», яку для них провела заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко, відгукнувшись на запрошення заступниці директора з виховної роботи школи Галини Кубах.

Усі ми добре знаємо про свої права, але часто забуваємо про свої обов’язки, відповідальність та права інших»  – зазначила Олена Іпатенко, розпочинаючи захід.

Булінг у шкільному середовищі Далі Олена Вікторівна виступила з презентацією «Булінг у шкільному середовищі» і на конкретних прикладах пояснила, що таке булінг, його види  та складові.

Окрему увагу фахівчиня приділила питанню відповідальності за вчинення цькувань.

Усвідомлювати свій обв’язок і не виконувати його – це боягузтво» –  підсумувала свій виступ, який стосувався проблеми булінгу, словами давньокитайського філософа та політичного діяча Конфуція Олена Іпатенко.

Друга частина заходу була присвячена питанню безпечного користування Інтернетом школярами. Тема обрана не випадково, адже у 2021 році 9 лютого відзначається День безпечного Інтернету (англ. Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету» (англ. «Together for a better internet»).

Цей день світова спільнота відзначає кожного року у вівторок другого тижня лютого, а започаткований він був ще у 2004 році за ініціативою європейських некомерційних організацій European SchoolNet та Insafe з метою привернення уваги до безпеки в мережі Інтернет.

«Сьогодні, коли у наше життя все більше приходить віртуальна реальність, що покликано розвитком ІТ-технологій, а також карантинними реаліями, дуже важливо почуватися безпечно та комфортно в мережі Інтернет» – зазначила спікерка.

Після цього Олена Вікторівна окреслила основні небезпеки, які чатують на інтернет-користувачів, а також запропонувала дітям поради задля їх уникнення.

Слід сказати, що дітей дуже зацікавили усі питання, на яких акцентувала Олена Вікторівна, вони уважно слухали, задавали багато питань та наводили приклади з власного життя, розмірковуючи над своєю поведінкою в тих чи інших ситуаціях.

 

По завершенню заходу діти отримали буклети «Твої права – твій надійний захист».