назад

«Захист прав споживачів: Як захистити себе від недобросовісних продавців?» – тема прямого ефіру програми “Без цензури” на телеканалі “РІВНЕ 1” (ВІДЕО)

«Захист прав споживачів: Як захистити себе від недобросовісних продавців?» – тема прямого ефіру програми “Без цензури” на телеканалі “РІВНЕ 1”

Які є права і які обов’язки у споживачів? Повернення чи обмін товару належної якості – коли можна, які умови? В який термін зобов’язані повернути гроші за товар? На що може розраховувати споживач – повне чи часткове повернення коштів? Купівля продуктів харчування у супермаркетах – випадки, коли  на товарі переклеєні цінники, або вартість на ціннику не відповідає ціні у чеку – Хто правий? Які товари не підлягають обміну та поверненню? Купівля продуктів харчування – в який термін потрібно звернутись до продавця. Як довести купівлю товару саме у цього продавця/в цій точці продажу? Кому повідомити про порушення (наявність зіпсованого товару), якщо не хочуть відшкодовувати вартість такого товару? Як відшкодувати не лише матеріальну шкоду, а й компенсувати моральні збитки? Як правильно передати товар на гарантійний ремонт? Якщо товар куплено в кредит, чи впливає це на процедуру обміну чи його повернення в разі виявленої несправності? Купівля товарів через інтернет. Які особливості повернення товарів, придбаних в інтернет-магазинах? Як діяти у випадку, коли придбав неякісний товар і продавець відмовляється повертати за нього кошти?  Що робити, якщо  покупець випадково розбив скляну тару в супермаркеті або інакше пошкодив товар?

Відповіді на ці та багато інших питань   у студії телеканалу “Рівне 1”  дали заступник начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрій Висоцький та головний спеціаліст відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з її надавачами Рівненського місцевого центру з  надання безоплатної вторинної правової допомоги  Юлія Карповець .

Долучайтесь до перегляду!