назад

Анатолій Руденко: «Довіра людей – головний показник шестирічної діяльності Олександрійського місцевого центру»

Щоб дізнатися якомога більше про роботу Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, поговоримо з його директором – Анатолієм Руденком.

Що ви найбільше цінуєте в своїх співробітниках?

По-перше, це завзятість до праці. Їх ввічливість та індивідуальний підхід до кожного з клієнтів. По-друге, оперативність у вирішенні різних правових питань та завжди позитивний настрій. Наші юристи мають хист до злагодження різноманітних конфліктних ситуацій з «токсичними» клієнтами. Завдяки такому професіоналізму та відданому ставленню до роботи, ми маємо вдячних клієнтів, які виходять з Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги з вирішенням їхніх життєвих правових проблем.

Яка кількість звернень зафіксована в 2021 році, чи отримали громадяни вичерпну допомогу?

Варто зауважити, що кількість нових клієнтів, які звернулись за безоплатною правовою допомогою становить – 2337. Загалом звернень громадян за первинною правовою допомогою – 4547, а кількість прийнятих рішень про надання безоплатної вторинної правової допомоги (призначення адвоката тощо) – 690.

За цей період юристи провели 252 правопросвітницькі заходи в форматі робочих зустрічей, лекцій, тренінгів, круглих столів та вікторин. 105 правових флешмобів та вуличних інформувань. 124 консультування в постійно діючих консультаційних пунктах. 17 виїзних консультувань за адресою проживання клієнтів.

Також, юристи системи БПД на постійній основі інформують громадян з різних правових питань через засоби масової інформації. Протягом півріччя були відзняті 9 сюжетів на телебаченні, записані 8 ефірів на радіомовленні та 2 інтерв’ю для друкованої преси.

Чи розширилось коло партнерів протягом першого півріччя 2021 року?

Так, Олександрійський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі комунікує з різними установами та організаціями, селищними радами тощо.

За перше півріччя 2021 року була налагоджена робота та підписано меморандум про співпрацю з Дмитрівською сільською радою та Військовою частиною А 1201. Також на даний час ведуться перемовини щодо підписання меморандумів про співпрацю з новоутвореними ОТГ та з іншими установами та організаціями.

Користь від підписання такого меморандуму – новостворені консультаційні пункти, де в узгоджений сторонами час громадяни можуть приходити до певної установи, організації тощо, для отримання консультації в зручних для громадян місцях. Це можливість покращити правову обізнаність громади шляхом проведення правопросвітницьких заходів, де розкриваються питання, які найбільше цікавлять населення, одразу для великої аудиторії одночасно.