назад

«16 днів проти насильства» на Київщині

Домашнє насильство є досить актуальною проблемою сьогодення. Україна визнає її існування та чинить активну протидію, що є одним із пріоритетних напрямків державної політики. На даному етапі розвитку суспільства іде постійна боротьба з домашнім насильством задля викорінення цього ганебного явища із нашого життя.

25 листопада світова спільнота відзначає Міжнародний день боротьби з домашнім насильством, який дає початок щорічній акції «16 днів проти насильства».

Організатор акції на Київщині – адвокатка і за сумісництвом наставниця Юридичної клініки «Право і Практика» Ольга Настіна, разом з волонтерами системи БПД, студентами БНАУ та фахівцями Регіонального центру з надання БВПД у Київської області, Білоцерківського місцевого центру з надання БВПД намагалися привернути уваг громадськості до проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Підвищення обізнаності місцевого населення стосовно попередження, шляхів подолання зазначених форми насильства, формування свідомості населення щодо нетерпимого ставлення до вказаного антисоціального явища – все це ключові завдання акції.

Місцеве телебачення, зафільмувавши проведення інформаційної кампанії, беззаперечно сприятиме збільшенню розуміння, усвідомлення проблеми, ймовірно спричинить активізацію партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства.

Підводячи підсумки варто зазначити, що проведена акція є важливою для кожної родини, оскільки привертає увагу суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Матеріал підготувала фахівчиня Регіонального центру з надання БВПД у Київської області Антоніна Господаренко.