назад

Ще 25 адвокатів виявили бажання співпрацювати з системою БПД Рівненщини

У стінах Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області відбулося засідання комісії з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Проводили особисті співбесіди з бажаючими співпрацювати з центрами БВПД  представники Ради адвокатів Рівненської області, судів, наукового середовища та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області. Голова комісії – директор Регіонального центру Василь Овдіюк.

Розпочався конкурс 28 травня 2021 року. На першому етапі адвокати заповнювали онлайн анкету та надсилали на розгляд комісії необхідний пакет документів. Від Рівненської області до участі у конкурсі зареєструвалось 25 адвокатів.

Протягом 1  – 11 липня 2021 року 25 адвокатів проходили дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги», де не тільки знайомились  з його матеріалами але й  складали перевірочні тестові завдання, що оцінюються автоматично.

Конкурсна комісія розглядала документи адвокатів та оцінювала їх за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосування до них дисциплінарних стягнень, а також ,брала до уваги результати проходження дистанційного курсу.

«Сьогодні ми провели особисті співбесіди з адвокатами. Кандидатів члени конкурсної комісії  оцінювали за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, представленню прикладів позитивної практики надання правової допомоги »,- зазначив директор Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області Василь Овдіюк.

Це – другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання вторинної правової допомоги, що проходить шляхом проведення  індивідуальних співбесід, та триватиме до 22 липня.

Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають БВПД на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають БВПД на тимчасовій основі, затверджених постановою КМУ від 11.01.2012 № 8.

Довідково:  До 2 серпня має бути підписаний протокол про результати конкурсу. Дані про відібраних за результатами конкурсу адвокатів будуть внесені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. Результати конкурсу будуть оприлюднені до 12 серпня 2021 року.