назад

5 років ще ближче до людей. Річниця відкриття бюро

Більше 230 тисяч звернень, майже 15 тисяч справ – це здобуток відділів бюро правової допомоги за п’ять років роботи.

Я дійсно пам’ятаю, як відкривались всі бюро і ні це не моє старече буботіння, проте 5 років дійсно промайнуло як один день. У 2016 році у Запорізькій області будо створено 17 відділів бюро правової допомоги, така сама кількість бюро функціонувала і у Донецькій області.

Таке суттєве збільшення точок доступу більше ніж вдвічі звісно сколихнуло і самі місцеві центри. Протягом цих п’яти років деякі відділи бюро було реорганізовано, так сталось з Селідівським бюро та Великобілозерським бюро, натомість там були створені точки доступу, було створено і два нових бюро Запорізьке і Хортицьке, яке запрацювало цього літку.

Зараз вже нікого не здивуєш статистикою чи кількістю позитивних кейсів, проте єдине, що мене всі ці 5 років не перестає дивувати так це люди.

Завдяки вам, фахівцям бюро ці п’ять років промайнули так швидко і цікаво.

Легко працювати, коли все просто, проте у кожного успіху є і зворотна сторона. За  кожною позитивною справою стоїть командна робота та години кропіткої праці.

Нам є чому у вас повчитись. Як не здаватись і кожен день пропри все йти на роботу з усмішкою і долати барьери.

Як не пропускати всі справи крізь себе, коли відмовляєш у правовій допомозі, через те, що особа не підходить по категорії чи просто юридично не можливо врегулювати питання.

Як долати сталу практику судів та виборювати перемогу.

Як бути людяними, справедливими та водночас фахівцями з великої літери.

У нас різні клієнти, деякі мають вади, іноді і скаржаться, тому що законно не завжди означає справедливо. Кожна поразка навчає.

За ці п’ять років ми отримали сотні листів вдячності, нам навіть писали вірші. Було безліч кумедних ситуацій та курйозів. Сотні навчань, тренінгів, семінарів, ми вчились разом з Вами кожен раз, щоб не відставати.

І немає різниці ви з Токмака чи з Курахово, з Маріуполя чи Мелітополя ви всі – велика і дружня команда.

Ми впевнені, що можемо розраховувати на вашу допомогу, підтримку і розуміння.

Ви – креативні, цікаві, завзяті, завжди готові «звернути гори» і прийти на поміч.

Ви – різні, за віком, статтю, віросповідання, проте вас об’єднує спільне прагнення зробити все по совісті.

1800 днів, 60 місяців, 5 років ми раді працювати з вами пліч-о-пліч.

Всім Вам, тим хто працював з нами, працює чи планує пов’язати своє життя з правовою допомогою, всім вам ми безмежно вдячні.