назад

Адміністративні послуги соціального характеру й правова допомога “курсуватимуть” Немирівським районом

У Немирові в співпраці з Головним управлінням Нацсоцсоужби у Вінницькій області із долученням територіальних громад та структурних підрозділів РДА в тестовому режимі поєднали адміністративні послуги соціального характеру разом з наданням безоплатної правової допомоги. І не просто поєднали, а відправили мандрувати Немирівським районом.
Адже крім традиційного ЦНАП тут є облаштований мобільний центр надання адміністративних послуг. Серед людей його вже навіть лагідно називають ЦНАПик.

Хочемо нагадати, що нещодавно на Вінниччині стартував проект об’єднання соціальних та правових послуг: коли громадянин приходить до ЦНАП отримати послуги соціального характеру, він одночасно отримує БПД на всіх етапах розгляду звернення з моменту подачі заяви на соціальну послугу до розгляду матеріалів соціальним відділом.

І в рамках цього важливого проекту працюють також мобільні ЦНАПи – спеціальні авто, облаштовані для двох адміністраторів та трьох відвідувачів, що  працюють  в форматі повноцінного  офісу ЦНАП та надають послуги в форматі «єдиного вікна» тим, хто не може отримати послугу у ЦНАП або онлайн. Завдяки мобільному ЦНАП  люди похилого віку, представники маломобільних верств населення та жителі віддалених куточків громади можуть отримати послуги за місцем проживання. Такі автомобілі здійснюють виїзди за графіком у віддалені місцевості, у нас це двічі, тричі на місяць.

Відтепер мешканці територіальних громад можуть чекати на приїзд ЦНАПика з безоплатною правовою допомогою на борту! Навіть можна сказати “швидкою правовою допомогою”.

Немирівчанам та мешканцям Немирівського району дуже пощастило. Сподіваємося, що такі ЦНАПи із безоплатною правовою допомогою курсуватимуть колись по всій області, і навіть Україні!

Таких мобільних ЦНАП в області небагато, але сподіваємося, що такі ЦНАПики зі швидкою правовою допомогою курсуватимуть по всій області.