назад

Адресна правова допомога горянам

Буває, що людині необхідно отримати допомогу юриста, однак самостійно звернутися до центру або бюро правової допомоги вона не може. У таких випадках фахівці системи безоплатної правової допомоги надають консультації за місцем перебування такої особи.

Адресна правова допомога – послуга, яку часто надають фахівці Путильського бюро правової допомоги, роблячи таку допомогу доступною у найвіддаленіших гірських населених пунктах. Виплата соціальної допомоги, усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою, оформлення спадщини, укладання договорів довічного утримання – далеко не повний перелік питань, відповіді на які допомагають знайти фахівці системи БПД.

Часто адресну допомогу надають і у випадку забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги. Приміром, нещодавно до Путильського бюро по адресну правову допомогу звернулося двоє людей.  Заступник начальника бюро Тетяна Різак проконсультувала вдома жінку, яку цікавило питання як у правовий спосіб усунути перешкоду користування земельною ділянкою. В іншому випадку адресну правову допомогу отримала внутрішньо переміщена особа, яка консультувалася щодо встановлення права власності на спадкове майно.

Про потребу в наданні адресної допомоги одинокі громадяни, люди похилого віку та громадяни, які у зв’язку зі станом здоров’я не можуть самостійно звернутися до центру або бюро, можуть повідомити за телефоном (03730) 2-31-58.