назад

Анатолій Руденко: «Бути ще ближчими до громадян та надавати необхідну правову допомогу – головна мета роботи юристів бюро правової допомоги»

З мoменту відкриття бюро правової допомоги громадяни мають мoжливість oтримати професійну правову допoмогу від держави у віддалених від місцевого центру населених пунктах.

Бюро правової допомоги об’єднані в певну мережу юристів, основним завданням яких є захист інтересів та законних прав кожного клієнта.

1 вересня виповнюється п’ять років роботи бюро правової допомоги Олександрійського місцевого центру з надання БВПД.

На сьогоднішній день під юрисдикцією Олександрійського місцевого центру з надання БВПД функціонує п’ять бюро правової допомоги:

  • Знам’янське бюро правової допомоги;
  • Світловодське бюро правової допомоги;
  • Петрівське бюро правової допомоги;
  • Олександрівське бюро правової допомоги;
  • Онуфріївське бюро правової допомоги.

За п’ять років роботи до бюро правової допомоги Олександрійського місцевого центру з надання БВПД звернулись  29650 громадян.

«Найбільший виклик в нашій роботі – це отримати довіру  клієнтів, що звертаються за безоплатною правовою допомогою, оскільки основною цінністю нашої діяльності є повага до гідності людини. Кожен працівник системи БПД повинен допомогти клієнту та  зорієнтувати його як правильно діяти в тій чи іншій ситуації», – коментує Алла Мирошник, начальниця Світловодського бюро правової допомоги.

Юристи бюро правової допомоги налагoдили співпрацю з новоутвореними об’єднаними територіальними грoмадами та установами, запровадили систематичне проведення правопросвітницьких заходів для працівників різних установ та організацій, жителів міст, селищ та сіл. Це  робочі зустрічі, семінари, вебінари, лекції, тренінги, брейн-ринги. Збільшили кількість консультаційних пунктів.

Юристи налагодили роботу з місцевим телебаченням ПРАТ ТРК «Веселка»,  YouTube-каналом «Світловодськ-Інформ», радіомовленням «Голос Петрівщини». Тільки у 2021 році здійснили вісім виступів на телебаченні з охопленням 42000 аудиторії Світловодської громади та десять виступів на радіомовленні, де кількість слухачів досягає близько 3000 осіб.