назад

День Конституції України: низка відеоконсультацій від фахівців Львівщини

Конституційна ніч 28 червня 1996 року. Ця історична дата закарбувалась в памяті  не лише народним депутатам ІІ демократичного скликання, а й звичайним громадянянам. Усі з нетерпінням чекали прийняття Основного Закону нашої держави.

З нагоди відзначення Дня Конституції України та підвищення правової свідомості громадян фахівці місцевих центрів з надання безоплатної правової допомоги Львівщини провели низку відеоконсультацій.

Про Основний закон України як реальну і дієву основу розбудови незалежної демократичної держави розповіла фахівчиня Львівського місцевого центру Ірина Благута.

Які групи основних прав людини закріплені в Конституції України? Що таке громадянські, економічні, соціальні, культурні права? Якою статтею Основного закону гарантоване право на безоплатну правничу допомогу? Про це Ви дізнаєтесь, переглянувши відео фахівчині Самбірського місцевого центру Уляни Виджак.

Не менш пізнавальною для аудиторії була консультація про гарантоване Конституцією право на життя, підготоване фахівчинею Стрийського місцевого центру Оленою Городицькою.

Детальніше на YouTube-каналі Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області:

https://www.youtube.com/channel/UCP8b-x9QrRxliPUWp4U_yzQ