назад

День захисту дітей: у Житомирі малеча завітала у безпекове містечко

1 червня на паркових алеях Замкової гори Житомира на юних житомирян чекало безпекове містечко. Тематичні локації знайомили з роботою юристів та адвокатів системи безоплатної правової допомоги, поліцейськими різних служб. Технікою та засобами захисту вражали правоохоронці-спецпризначенці й військові – нацгвардійці та прикордонники. Рятувальники УДСНС розказали дітям про щоденну безпечну поведінку, а представники Червоного Хреста – як надавати першу домедичну допомогу.

Традиційно, до спільних заходів соцпартнерів долучились представники Регіонального та Місцевого центрів з надання БВПД. Вони розповіли маленьким житомирянам в ігровій формі – як отримати правову допомогу, як захистити порушені права.

Важливо змалечку розповідати дітям про їхні права, вчити толерантності та повазі. Система безоплатної правової допомоги допомагає захищати порушені права дітей. І ми вчимо дітей, що за власні права варто боротись, –  наголосила заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська.

Сподіваємось, що інтерактивні конкурси та вікторини допомогли учасникам перевірити свої знання та дізнатися щось нове з таємничого і незвичайного світу «безпечних» професій.