назад

День захисту літніх людей

16 червня, з нагоди відзначення Дня захисту літніх людей та з метою  підвищення рівня правової обізнаності, працівником Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяною Жалобною проведено інформаційну зустріч з мешканцями похилого віку однієї з багатоповерхівок міста  Золотоноші на тему: “Особливості договору дарування та заповіту”.

У житті трапляються різні ситуації та випадки коли існує необхідність передати  право володіння нерухомістю іншій особі. Договір дарування і заповіт залишаються найбільш розповсюдженими правовими інструментами.

Досить  часто люди плутають дарування із заповітом, не розуміючи змісту цих угод. Працівником системи БПД роз’яснено у чому полягають принципові відмінності правочинів, їх правові наслідки.

Наприкінці зустрічі поширено брошуру “Особливості договору дарування та заповіту”, створену працівниками Золотоніського місцевого центру, а також інформаційні буклети системи БПД: “Безоплатна правова допомога”, “Прийняття спадщини”, “Встановлення факту родинних відносин”, “Як протидіяти домашньому насильству?”, “Пенсія за віком: умови призначення та нарахування”.