назад

До Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області завітали студенти Херсонського кооперативного економіко-правового фахового коледжу

09 вересня до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області завітали студенти  2 курсу Херсонського кооперативного економіко – правового фахового коледжу.

Зустрічала гостей заступниця директора Регіонального центру Олена Іпатенко, яка  розповіла здобувачам освіти про систему БПД в Україні в цілому, а також про особливості роботи Регіонального центру, місцевих центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги Херсонщини, привівши до прикладу багато практичних кейсів.

Присутні, зокрема, дізналися про первинну та вторинну правову допомогу, про надання такої допомоги різним категоріям осіб у кримінальних, адміністративних та цивільних справах.

Також фахівчиня акцентувала студентам на тому, що отримати правову допомогу можна особисто, звернувшись до найближчого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги або бюро правової допомоги.

А дистанційно таку правову допомогу можна отримати наступними шляхами:

  • зателефонувати за номером телефону системи БПД 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні та цілодобові.
  • поставити запитання у месенджер Фейсбук-сторінки системи БПД.
  • скористатися мобільним застосунком «Безоплатна правова допомога», завантаживши його через Google Play чи App Store за посиланням: https://bit.ly/3hwwgqR.
  • переглянути правові консультації на довідково-інформаційній платформі WikiLegalAid за посиланням: https://wiki.legalaid.gov.ua.

Захід пройшов у дружній та позитивній атмосфері, а здобувачі освіти отримали нові знання та цікаві враження.