назад

Домашнє насильство як уникнути, реагувати та куди звертатися у разі його вчинення

Насильство над дитиною є однією з найбільш розповсюджених форм порушень прав дитини. Проблема ускладнюється, бо діти часто соромляться або бояться розповісти, що над ними вчиняється насильство різних форм.   Закриті через карантин школи, садочки, віддалена робота чи тимчасове безробіття звели в чотирьох стінах тисячі українських сімей. Далеко не всі виявилися до цього готовими. Про це свідчить статистика гарячих ліній.  Якщо говорити про кількість збільшення випадків конкретно під час пандемії, то причинами є вимушена ізоляція, підвищена тривога щодо ситуації, страх за своє здоров’я та здоров’я близьких, одноманітність рутинної щоденної роботи, тимчасова втрата роботи, брак економічної стабільності. Усі ці чинники тільки сприяють накопиченню тривоги, злості чи агресивності і можуть стати каталізатором для викиду своїх почуттів.

Про те, що таке домашнє насильство, як його уникнути, як на нього реагувати будемо говорити  під час чергового вебінару у рамках правопросвітницької акції «Правосвідоме літо».     Захід відбудеться 29 липня   2020 року об 11:00.

 

Питання:

  1. Що таке насильство? Яким буває насильство?
  2. Булінг, кібербулінг. Що робити у разі булінгу.
  3. Пам’ятки для дітей і батьків. Поради батькам: як «тримати себе в руках» і не зриватися на дитині.
  4. Що робити у випадку домашнього насильства? Куди звертатися?

 

Спікер: Вікторія Усова – начальниця відділу сім’ї та дітей управління у справах сім’ї, молоді та спорту Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради.

Посилання для підключення https://www.youtube.com/watch?v=FsnRrVZ9gsU&feature=youtu.be

До зустрічі на вебінарі!