назад

Домашнє насильство: юридичні та психологічні аспекти

Домашнє насильство: юридичні та психологічні аспекти. На таку тему говорили під час вебінару, що відбувся у прямому ефірі на сторінці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Серед спікерів – менеджерка з якості Регіонального центру Ганна Гоголева та практичний психолог Миколаївського місцевого центру для сім’ї дітей та молоді Ганна Панич.

Розпочала захід Ганна Гоголева, яка розглянула проблему домашнього насильства  з точки зору закону, розповіла яка відповідальність передбачена за вчинення домашнього насильства та як захистити свої права. Окремо зосередили увагу на можливості постраждалих від домашнього насильства звернутися по юридичну допомогу до системи БПД.

Друга частина вебінару була присвячена психологічним аспектам домашнього насильства. Зокрема, Ганна Панич торкнулася дуже важливого питання, а саме особливостей прояву психологічного насильства над дітьми під час конфліктного розлучення батьків. Так, психологиня надала рекомендації батькам, як мінімізувати негативний вплив на дитину від розриву відносин між батьками.

Зауважимо, що цей вебінар став черговим з-поміж запланованих системою БПД Миколаївщини в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка має на меті привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

 

Переглянути запис вебінару можна за посиланням https://bit.ly/2KW369v